Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl nagy kérés egy másik...

Túl nagy kérés egy másik anyukától, ha vihar közeledik, és ott a lányom játszani, hozza haza?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem.De kevés az infó.Hány éves a lányod?Milyen messze laktok?stb.
2010. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
10 éves és 1 km-re laknak tőlünk.
2010. júl. 7. 15:24
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
szerintem jobban illene, hogy te mész érte, de nem ismerem a szituációt.
2010. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
És te nem tudtál volna érte menni?Van akinek teher, hogy hazavigye, nekem nem lenne.Vagy miért nem maradt ott a vihar végéig?Ezek szerint nem is vitte haza?
2010. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, a férjem ment el érte. Én körbeugrálom az ő gyereküket, és figyelmeztetem, ha haza kell indulnia, mert idő van, vihar jön, stb. Őket nem érdekelte, várták, hogy mi keressük a gyereket...
2010. júl. 7. 15:31
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Na most akkor félreértettem.Az a problémád, hogy MAGÁTÓL nem vitte haza?Mert ebben az esetben semmi kivetni valót nem látok benne.Miért kellene hazavinni ha játszanak?Mert jön a vihar?Dehát ha elengeded oda, akkor biztos nem sátorban laknak.És hogy a férjednek kellett érte menni?Hát vajon ki menjen érte?A másik szomszéd?Amikor az én fiam kicsi volt, én nekem az esett rosszul, ha szó nélkül hazaállítottak vele, mert ilyenkor úgy éreztem, hogy teher.Meg hogy megvárták, amíg keresitek.Miért kell keresni, ha tudod, hogy a szomszédban van.Szóval így már sajnos, nem értek veled egyet.
2010. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Már van mobiltelefon.
2010. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok: haza is küldhették volna, mindig így szokott lenni. Nem vártam el konkrétan azt, hogy furikázzák, csak legyen itthon. De hagyták, hogy csak játszanak. Nem tudom, biztos bennem van a hiba akkor, de mikor nálunk játszanak gyerekek, és látom, hogy rossz idő jön, hazaküldöm, hazaviszem őket.
2010. júl. 7. 15:51
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Miért kell hazamenni, ha vihar jön? Én ezt nem értem... Benn folytatják a játékot és kész.
2010. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha vihar jonne, es mivel mar pillanatok alatt le is tud csapni, en pont hogy nem indulnek el a gyerekekkel sehova, hanem bemennek veluk a hazba. Nezd az o oldalukrol is. Jatszanak a gyerekek, jon a vihar, osszeszedni oket, elkocsikazni, gondolom viszi a sajatjat is, es akkor pont a kocsiban eri oket a vihar? Gyalog meg tuti nem kuldenem haza, meg nagyobbb felelotlenseg. Az a legjobb, ha ott van, akkor be a hazba es megvarni mig elmegy a vihar.
2010. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!