Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl nagy kérés egy másik...

Túl nagy kérés egy másik anyukától, ha vihar közeledik, és ott a lányom játszani, hozza haza?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

én sem értelek. ráadásul az miért jobb ha viharban otthon van?

nem kell ennyire félteni, ott is biztos vigyáznak rá.

2010. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jól cselekedtek. Ha már közel a vihar, akkor inkább maradjanak a lakásban, nehogy út közben kapja el őket. Az is rendben van, hogy ha a lányod van vendégségben akkor ti mentek el érte, és nem ők fuvarozzák haza.
2010. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem, egyébként már haza kellett volna mennie a lányodnak? Ha nem, akkor miértne gondolhatta úgy az anyuka, hogy játszanak nyugodtan (szerintem viharban is lehet játszani)és ha lecsendesedik, akkor is haza tudják fuvarozni. Meg szerintem akár viharban is, ritkák errefelé az akkora nagy orkánk, amiben ne lehetne kocsival közlekedni. De most ha 10 évesen ott is aludt volna, mert akkora nagy vihar kerekedik hirtelen sem lett volna semmi.

Szerintem túlreagálod kicsit. És azért nézz magadba, te soha nem hibázol, mindig a legésszerűbben cselekszel? Lehet anyuka nem is nézte, milyen az idő. És nem jutott eszébe

2010. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A megbeszélt időre NEM küldték haza!!! Az én lányom egyedül jön el tőlük, míg mi az ő gyereküket kísérjük, mert nem mer egyedül hazamenni, 1 km-re, holott idősebb a lányomnál. Nem aludtak még soha egymásnál.

Akkor biztos én vagyok a csodabogár, mert aggódtam, hogy a lányom vajon az esőben úton van vagy náluk maradt...

Csak én máshogy viszonyulok a vendég gyerekekhez. Mindegy, megtörtént...

Köszönöm a hozzászólásokat!

2010. júl. 9. 11:00
 15/15 anonim ***** válasza:

Igy érthető! :)Szerintem ha megbeszélitek hogy pl 5ig ott van,de a másik anyuka látja mondjk 4kor hogy vihar jön akkor szóljon a lányoknak hogy induljunk mert jön a vihar.

S akkor ők is nyugodtan hazaérhetnek.

Vagy pedig felhív téged fél5kor hogy csak a vihar elmulta végén viszem haza/vagy küldöm haza a lányod mert jön a vihar ne aggódj!Én igy gondolom..Egy 26éves anyuka akinek 21hós lánya van.

S hogy nem aludtak még soha egymásnál?Szerintem egy 10év körüli már lazán alhat másnál. Én már 8-9évesen is aludtam barátnőmnél.Igaz mi egy házban laktunk.

2012. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!