Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? El...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? El kellene hívjuk egymást vagy sem?

Figyelt kérdés
Külföldön élő végzős diák vagyok, és nálunk most pénteken van a ballagás, és hát pár napja jöttem össze a barátommal, és most akkor nem tudom, úgy lenne illendő, hogy meghívjam a ballagási ebédemre? Ő az osztálytársam is egyben, és az ővé szombaton van, az enyém vasárnap. Jó, hogy négy éve ismerjük egymást és két éve kb barátok vagyunk, de csak pár napja jöttünk össze, és nem túl kórai meghívni egymást egy családi eseményre? Nem tudom mi lenne a helyes.

2016. máj. 31. 05:03
 1/3 anonim ***** válasza:
8. os vagy :'D
2016. máj. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem még korai. De tarthatnátok egy randit, ahol egy közös fagyi/tea/kv/ebéd/vacsi mellett megünnepelhetnétek egymás ballagását kettesben. Romantikusabb is és az ünneplés rész is letudva :)
2016. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
12.-es vagyok. :))
2016. máj. 31. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!