Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néztek valamilyen kisgyerekes...

Néztek valamilyen kisgyerekes youtubert?

Figyelt kérdés

Ha igen kit?

Miért jó ezeket a csatornákat nézni?


2019. máj. 27. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Anyai igazságok - Nekem ő szimpi, olyan természetes, nagyon nagyon szeretem és tetszik hogy mivel Franciaországban él kicsit betekinthetek egy másabb életvitelű családba


Vekszi - Megszokásból nézem, hát ő elég fura.. Nem értem hogy ez a sok szeretlek, jó a felsőd stb kommentek őszinték vagy szívatják..Szegény kicsit igénytelen szerintem.


Mást nem nézek.

2019. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy ausztrál és négy amerikai családot nézek, már évek óta , úgyhogy hozzám nőttek.
2019. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Külföldit igen: This gathered nest és Holden it down


Érdekel az örökbefogadás és nevelőszülőség. Előbbi családban vér és szív szerinti gyerekek is vannak.

Másodiknál egyedülálló anyuka lett nevelőszülőből adoptálója a testvérpárnak.

2019. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Idén érettségizek pedagógiai ismeretekblől, de gyereket nem nagyon láttam. Sokkal könnyebb úgy tanulni, hogy látod, higy adott korban a gyerekek hogyan viselkednek, mint bemagolni mindent úgy, hogy azt se tudod, milyen egy 3 hónapos és milyen egy 8 hónapos.

Ha minden jól megy a következő tanévtől óvónőnek tanulok, szerinten ahhoz is jól jön, persze ott már lesz rendes gyakorlat.

Magyarokat nem igazán nézek. Tücsit kezdtem el, de a gyereket ritkán látni, engem meg ő érdekelne leginkább. Szabó Kittit szoktam mondjuk. Meg elkezdtem Nánásiékat, de a kissrácon kívül mindenki idegesített. Meg Glamifyt, de ott meg leginkább a sopánkodás ment.

(Bocsi, ha valaki szereti őket, ez egyéni vélemény.)

Végül a Life with beansnél kötöttem ki. 6 gyerek, 2016os részektől kezdtem el nézni, most 2018asnoknál járok. Itt 6-5-4-3-3-3 évesek a gyerekek. Jól látni lehet hogy 1 év különbség is mennyit számít.

Itt is van, amivel nem értek egyet, de összességbe véve tetszik. Plussz angolt is tanulok vele:)

2019. máj. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Taina Licciardo-Toivola csatornáját szoktam nézni, ők egy nagy család, 10 gyerekkel
2019. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Family Fun Pack

Nánásiék

Dobó Ági

Ezelet nézem

2019. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3- as, masodik vagyok. A This Gathered Nestet nezem en is :) Meg javaslom az Our Tribe of Many- t, ok is nagyon aranyosak, Karacsonyra kuldtek tobb ezer nezonek kepeslapot postan! (akik megirtak a cimuket ) , en is kaptam :)
2019. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Család születik -szandit

Örökkékékazég -bettit szoktam nézni. Őket azért nézem, mert olyan hétköznapiak. Ilyen nagyobbakat nem szoktam, ahol megjelenik a szponzor meg luxi életük van.

2019. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem. A legfeleslegesebb dolog, amivel az időmet tölthetem.. Elképzelem, hogy a gyerekem alszik én meg ahelyett hogy feltöltődnék, pihennék, vagy a lakással haladnék, azt lesném hogy más (vadidegen) hogy neveli a gyerekét. Ez így leírva is akkora lámaságnak hangzik, hogy csak na.
2019. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

9- es nekem pl. ez a pihenés meg a feltöltődés. Mindenki más, én egyedül nevelem a fiam, úgyhogy este nincs senki akivel beszélhetnék, a tv- ben sosem semmi. Én vagyok aki a külföldieket nézem, amiket én nézek kifejezetten kedvesek, és szórakoztatóak. De ez is olyan mint egy sorozat a tvben, ha elkezded kíváncsi vagy a folytatásra. Persze meg kell találni a jót, én sem magamutogató gagyikat nézek.

Egyébként meg rengeteg jó ötletet lehet találni bennük, akár ház berendezéssel kapcsolatban, akár ételek amit főznek.

Az egyikben amit nézek négyes ikrek vannak , négy éve nézem őket, amerikaiak, pl. tőlük vettem az ötletet ahogy anyuka kifestette a gyerekszobát, nagyon megtetszett , úgyhogy megcsináltam én is a hálószobámat hasonlóan.


Valaki írta a Life with Beans- et, őket is évek óta nézem, Na onnan pl. tudnád milyen jó ebéd ötleteket lehet meríteni. Vegánok , én meg vegetáriánus vagyok többször főztem már azt amit ott látok.

Példamutatóan nevelik a gyerekeket, A nyugati országokban Amerikában , Ausztráliában most nagyon divat , hogy nem járnak iskolába nem otthon tanulnak, hihetetlen hogy a négy éves folyékonyan olvas , a hat éves kiolvasta az összes Harry Pottert , az öt éves olyan matek feladatot old meg, meg mint nekünk volt az érettségin.


Tudod, ha valamit nem ismersz akkor nem kell egyből elítélni.

2019. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!