Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korosztályonként, a nehézség...

Korosztályonként, a nehézség vagy az öröm több?

Figyelt kérdés

1) 0-2 éves korig

2) 3-6 éves korig

3) 7-13 éves korig

4) 14-20 éves korig


Csak kiváncsiságból érdekel, ki hogy tapasztalta, mikor több az öröm a gyereknevelés során, mikor több a nehézség.

Kérem, hogy csak azokra a korosztályokra válaszoljatok, amiről már van tapasztalat.

Ha nem tetszik a kérdés, válaszolj olyanra, ami tetszik.

Ha van valamilyen érdekes plusz infó, ami befolyásolja a válaszod, köszönöm, ha leírod. (Pl. 3-6-ig inkább nehéz volt, de akkor váltunk, vagy ilyesmi)


2019. máj. 28. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0-6-ig az öröm. A többiben még nincs tapasztalatom. 😊
2019. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3-6 a legjobb, 14-20 a legrosszabb.

3-6 már szobatiszta, beszél, ki tudja magát fejezni, érdeklődik, vicces, cukipofa. Egy csomó mindent lehet vele csinálni amit addig nem.

A 14-20 helyett nekem a 12-17 volt rettenet a fiammal. Szerintem a kamaszkornál nincs nehezebb.

Minden időszak valamiért jó és rossz is, én ezt a kettőt tudom kiemelni.

Egy 20, egy 13 és egy 2 éves gyerkőc anyukája vagyok.

2019. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-6 a legrosszabb. Ez a bölcsis, ovis korszak. Amikor azért is meg kell küzdeni, hogy egy kabátot ráadjak, vagy amikor azon megy a hiszti, hogy másik bögréből kérte a kakaót, stb. Iszonyat fárasztó. De ahogy elkezdi az iskolát, már könnyebb. Legalábbis nekem.
2019. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!