Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kb egy éve nagyon...

Mit tegyek? Kb egy éve nagyon megváltoztam. (lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,szóval tini,de úgy érzem ezt nem lehet erre fogni.

Nem akarok meghalni,nem vagyok szomorú,de úgy érzem az élet felesleges,hogy csak nehézségekről szól,hogy tanulj,de ha valamiből h*lye vagy akkor kihajtod a beled és talán kapsz rá egy kettest,de muszáj mert ha nem tanultál kb éhen halsz.

Aztán csinálsz valami munkát amiből épp csak megélsz és nem is szereted.Mindenki mondja hogy fogadjam el,ebből áll vagy öljem meg magam,de nem akarom egyiket sem és nem is vagyok képes rá.

Nincsenek céljaim,nem érdekel semmi,nem tudok örülni semminek.



2014. júl. 31. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet:')

Nem vagyok kimondottan bolodg én sem, de ha úgy adódik megpróbálom jól érezni magam a bőrömben, és elkövetek mindent azért, hogy ez így is legyen amilyen gyakran csak lehet.

Ha találsz egy jó sportot ami leköt, azzal elleszel egy darabig, de a sport sem fogja megváltoztatni az életed, hosszú távon nem boldogít. Bár ki tudja...meg kell próbálni ;)

Amúgy, ha gondolod írhatsz privátot!:) 15/L

2014. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én boldog vagyok eléggé, de ez elég emberfüggő dolog szerintem, nagyon sokan nem képesek rá sajnos. 19/F
2014. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jézusom...Ne beszelj hulyesegeket legyszi,16 éves iskolas vagy ,gondolom atlagos csaladbol szarmazol marhára sokat tudhatsz az élet nehézségeiről.Jo en is voltam iskolas nem is olyan rég,nem mondom,hogy nincsenek nehéz helyzetek ,de csak azutan j˜ön a java...,és nem az számít ,hogy van e kettesed vagy nincs ,attol meg érhetsz el sikereket.

Rá kell jönnöd mi érdekel,mit szeretnél az életben csinálni,elérni és arra kell gyúrnod.Ěletben semmi sincs ingyér sajnos...

2014. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen java? úgy beszélsz mintha suli után nehéz lenne xD
2014. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is arra értettem hogy mostani nehézségek,hanem úgy hogy általánosságban az életben.
2014. júl. 31. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem nehéz az élet, nem tudom miért hiszi ezt mindenki... Túlbonyolítjátok az egészet.
2014. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként valamennyire átlag alatti családból származom.Tudom hogy találnom kéne valamit aminek örülök,valami célt,de nem igazán tudok.Nem szeretek amúgy sportolni.
2014. júl. 31. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok: nem azt mondom,hogy nehez ,de azért mégis több gond adodik,lehet csak en latom igy...

Kérdező,szerintem fontos az optimista hozzáálas is ,vannak problémak persze ,de ne csak azokat lasd!

2014. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondok nélkül unalmas lenne :D Amúgy meg a jó dolgok sokkal jobbak mint amennyire a problémák rosszak.
2014. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudok jó dolgokat mondani.Persze,van hol laknom,van mit ennem,van családom,egészséges vagyok,másoknak meg ez sincs,de ezek nem okoznak nekem örömöt...
2014. júl. 31. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!