Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném meg kérdezni hogy...

Szeretném meg kérdezni hogy most kaptam baba fürdetőt és sampont amire az van írva hogy 3 hónapos kortól ja és baba termékek, újszülöttnek egyáltalán nem használható, mi baja lehet tőle? Vagy inkább vegyek másikat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Az első hónapokban a doki által felírt fürdetőkrémet ajánlott használni, amit születés után ír fel, és a gyógyszertárban kell kiváltani a popsikrémmel együtt.A boltokban kapható fürdetőket tényleg csak 3 hónapos kor után!

Boldog babavárást: 34 hetes kismama

2008. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Nézd meg a szavatossági időt, biztos elállnak még a baba három hónapos koráig. Én mondjuk utána sem használnám még főként, ha lányod van, nekik érzékenyebb a bőrük. Eleve mérges vagyok arra, aki ilyet visz babalátogató ajándékba!!
2008. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2008. nov. 12. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, amit lehet használni újszülött kortól is (Babé - drága, de nagyon jó, Johnson's - ettől van olyan baba, akinek kiszárad a bőre). Nálunk nem igazán vált be a fürdetőkrém, valahogy mindenütt fura szagú fehér lerakódás lett mellette a hajlataiban... Így én 3 hetes korától a Johnson's fürdetőjével fürdetem, és babasamponnal mosom a haját, a popsikrémünk viszont a gyógyszertári. Az én kisfiamnak semmi baja nincs tőle, gyönyörű a bőre, mindig mondja a védőnő,és a dokinéni is. De azért tényleg jobb vigyázni a kozmetikumokkal, mert tényleg vannak babák, akik érzékenyek rájuk. Azt meg végképp ne használd, amire rá is van írva, hogy nem szabad.
2008. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Én nem otthon élek,itt ha a baba a vilàgra érkezik,nem a doki ir fel neki fürdetöt stb.

Mi vesszük meg,bàr amik a boltokban vannak azok is levoltak tesztelve,vizsgàlatokon mentek keresztül,ugyhogy én nem aggodom hogy baj lesz-e

Viszont a korhatàrt ha tudod tartsd be.

Tényleg vannak ujszülötteknek samponok,olajok,krémek,vegyél akkor azt,és a màsikat meg hasznàlhatod késöbb.

Amugy tudtommal a legtöbb tisztàlkodàsi termék felbontàs utàn 12 honapig àll el.

Persze nem àrt,ha magad is ellenörzöd!

2008. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!