Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál így “közösen” gyereket?

Vállalnál így “közösen” gyereket?

Figyelt kérdés
Jó, ha ennyire fontos neked, akkor legyen. De engem ne nagyon nyaggass vele, én késő estig dolgozom, pihennem kell, ez a te dolgod legyen -mondja a férjed.
2019. jún. 3. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

"Egyszer így működik, másszor meg úgy". Csakhogy a felelősségteljes, felnőtt nőkre nem jellemző, hogy önként és dalolva váljanak egyedülálló anyákká.


Persze mindenki a saját életének kovácsa. Én így nem vállalnám, az tuti.

2019. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek nem egy háziállat, amit kérek a pasimtól, az meg "megalkuszik" velem és megadja, azzal a feltétellel, hogy én gondozom, én ügyelek rá.
2019. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%

Válaszom ez lenne:


Rendben szivem, holnap megyek az ügyvédhez, megirjuk a válási papírokat, aztán kalap kabát, mehet mindenki amerre lát.

2019. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Hörcsögöt sem, nemhogy gyereket!

Ez olyan otthonülős feleség-vállalkozó férj felállásnak tűnik, ahol a gyerek arra kell, hogy a feleség ne unja szét a fejét a nagy otthonlétben!

2019. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem vallalnek, mert az jutna az eszembe, hogy mi van, ha elpatkolok par even belul es nem lesz olyan apja a gyereknek, aki hajlando lenne gondoskodni rola.

De nem is kell ehhez meghalni, eleg ha eltorom a labam, vagy korhazba kerulok vagy ket hetre. Akkor ki fog a gyerekkel torodni helyettem?

Mert az apa valoszinuleg nem, ha igy all hozza.

A gyerek amugy sem egy haziallat, amivel le lehet razni a masikat, hogy “Tessek, ha ennyire akarod, akkor legyen, de en nem foglalkozok vele, a te dolgod, te kutyad/macskad/aranyhalad.”

Annak a gyereknek erzesei lesznek es mivel fizikalisan lesz apja, igy igenyelni fogja a tarsasagat erzelmileg, szellemileg is. Nem lesz egeszseges szamara az ilyen szintu kozombosseg az apa reszerol.

Persze benne van a pakliban, hogy apuka ranez a babara es egybol megvaltozik a velemenye. De ez kb mint a kaparos sorsjegy, arra alapozni jovot es gyereket nem lehet.

2019. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Kizart.
2019. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minek? Ezerével futkároznak az egészséges lelkületű férfiak az utcán.
2019. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!