Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Viktoria vagy az Annabella...

A Viktoria vagy az Annabella nevet valasztanatok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 22:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hosszu a csaldnevunk, igy legalabb 3 szotagu keresztnev illik hozza.


+ jelenleg kulfoldon elunk, probalnak valami olyat valasztani, amit mindket orszagban ki tudnak mondani, es meg tetszik is.

2019. jún. 4. 07:55
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

Istenem, de gázak vagytok pár valaszadó! Azert, mert valaki az Annabella nevet írja, és HASZNOSAN, hangsúlyozom, HASZNOS (!), a kérdés szempontjából értelmes, releváns hozzászólást ír, azt KI ÉS MIÉRT pontozza le?


Én kérek elnézést, hogy normálisan válaszolok egy kérdésre, és pár mondatban ki is fejtem, hogy miért is az Annabella a.szebb!


Annyira gusztustalan rosszindulatúak vagytok páran, komolyan, remélem, az életetek is pont olyan keserű, amennyire keserűek ti magatok vagytok ezen az oldalon!


Én voltam, aki leírta a második válaszban, hogy miert az Annabella. Ettől függetlenül a Viktória is szép, de kinek a pap, kinek a papné, nekem akkoris az Annabella a nyerő.

2019. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Apropó, én a keserű emberekkel ellentétben, én mindenkit felpontoztam, azt is, aki Viktóriat irt.
2019. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Annabella tetszik:)
2019. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit kell lepontozni barmelyik valaszon...

A kerdes az, kinek - melyik tetszik. Ettol kezdve akarmelyiket irja valaki, hasznos valasz.

2019. jún. 4. 16:25
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Never mind 😊 szerintem pár Viktóriának csak szimplán szarul esik, hogy nem az ő nevük szebb!


+1 szavazat az Annabellára!😊

2019. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Viktória
2019. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csak ne a viktoria olyan osdi
2019. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!