Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szeretnének gyereket de...

Akik szeretnének gyereket de még nincs, azok hogy maradnak türelmesek?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék gyereket de még sajnos nem jött el az időm. Tanultam, most dolgozom, normális kapcsolatom is van. Már nagyjából minden meglenne ahhoz, hogy babát vállaljunk csak az a bökkenő, hogy a párom majd később szeretné. Várakozáson kívül nem tudok mást tenni de olyan lassan telik az idő és már annyira szeretném, és még csak meg se tudom beszélni ezeket senkivel. Van itt esetleg valaki aki hasonló cipőben jár?
2019. jún. 12. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Mi a férjemmel az anyagiak miatt 6 évet vártunk a babával. Nagyon nehéz volt, de mindenképpen stabil hátteret szerettünk volna biztosítani. Most várjuk az első babánkat és nem bánom, hogy így alakult. Teljesen nyugodtan, hátradőlve tudjuk élvezni a babavárás minden percét.
2019. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Úgy, hogy van életem a gyerekvállaláson túl is és nem egy másik embertől (értsd: a gyerektől) várom el, hogy boldoggá tegyen.
2019. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Mi a harmadik babára várunk, pontosabban a 2. gyermekünk kardiológusára, hogy gyógyultnak nyilvánítsa a kicsit. Addig nem mernénk belevágni, amíg ő nincs teljesen rendben, pedig nagyon vágyunk már rá.


Az első egyébként nekünk évekig nem jött össze, nem tudom, melyik rosszabb, amikor rajta vagyunk, de nem fogan meg, vagy most, hogy nem is merünk próbálkozni.

2019. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Úgy voltam vele, hogy ha lesz akkor örülök, ha nem, az sem tragédia.
2019. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!