Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell kisbabákat hurcolni...

Miért kell kisbabákat hurcolni az állatorvosi rendelőbe? Rossz ember akit ez zavar egy ilyen helyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 15:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%

gyereket az állatorvoshoz????????????????

Minek?

engem zavarna de csak ha az én családtagjaim akarnák elvinni .. semmi keresnivalója ott gyereknek pláne kisbabának.

2010. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ahányszor megyek mindig annak kisgyerekek. És az a baj hogy hogy a rendelő baromi kicsi és ha egy személy bent van már zsúfolt... A kutyák meg amúgyis tisztára kivannak mert utálják az állatorvost mert az csak szurkálja meg nyomkodja őket... Anyuka meg ugye egyedül jön, egyik kezébe kiskutya, másikba táska, gyereket nem tudja fogni, ezért azt csinál amit akar. Pl egy bizalmatlan kutya szemébe bámul és üvölt mellette mint a sakál... Ma pl volt egy kis"baba" akit a vizsgálóba is bevitt, és közben ott műtöttek mellette egy kuyát, fel volt nyitva éppen a hasa asszem!!
2010. júl. 8. 15:51
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

én viszem, mert az apja dolgozik, amikor rendel a doki, otthon meg nem hagyhatom, és más sincs, akire rábízzam. igaz még csak 6 hónapos, nem csatangol el! de ha nagyobb lesz, meg fogom vele értetni, hogy attól, hogy a mi kutyáink szelídek és bírják a gyűrődést, más kutya nem biztos, hogy szintén. tanulja meg, hogy idegen állatot nem tapogatunk-inzultálunk, nem szemezünk vele, és nem üvöltözünk az állatorvosnál, ahogy az emberorvosnál, boltban, postán stb. sem. hogy hogyan tanítom meg, azt még nem tudom:)

lehet, hogy másokat is a kényszer visz rá.

egyébként az a doki aztán marhára ad a higiéniára, aki a felnyitott hasú kutya mellé bárkit is beenged az asszisztensen kívül! többet tuti nem vinném hozzá a kutyámat. nem is értem miért rendelési időben műt???

2010. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos sokan elfelejtik,h egy anyuka nem azért hurcol magával 1-2-3 gyereket állatorvoshoz, nőgyógyászhoz, ügyintézőhöz, bankba, bevásárolni, mert szándékosan ki akar cseszni embertársaival,hanem azért,mert ezeket csak munkaidőben lehet/tudja intézni,amikor a férje dolgozik,és nincs egyéb segítsége akire rábízhatná őket.Hidd el,az anyukáknak is baromi kellemetlen,mert nem elég az ilyen ügyek intézésével járó stressz,még a gyereket is folyamatosan fegyelmezni kell közben-nehogy zavarjon másokat-,plusz el kell viselni a megjegyzéseket.:(
2010. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Hát azt én nem tudom miért akkor műt de eddig meg voltunk vele elégedve...

Értelemszerűen aki normális az nem baj csak a többség nem az és szerintem sem a kutyának sem a gyereknek nem jó ilyen helyen lenni. Ott sok a beteg állat, ő meg felnyalja a padlót! Azért az anyuka se volt semmi, aki egy székkel arébb ülr és nem zavartatva magát kibeszél... :O

2010. júl. 8. 16:20
 6/26 A kérdező kommentje:
*kibeszél minket
2010. júl. 8. 16:21
 7/26 A kérdező kommentje:

De ha igazuk van a megjegyzéseknek akkor miért neki áll feljebb? Miért nem tud bocsánatot kérni vagy valami?

Amúgy én egy szót sem mertem szólni mert félek hiszen egy gyerekes nő sokszor felette áll dolgoknak... Azért a másik oldalt is meg lehet érteni. Főleg hogy a gyerekre is veszélyes lehet szerintem egy ilyen környezet amikor még menni is alig tud...

2010. júl. 8. 16:26
 8/26 anonim ***** válasza:
54%

jaj Istenem, te már raktál fel ilyen kérdést "miért simogatjk a gyerekek azállataimat","miért néznek selejtnek a gyermekesek?"-nem?-a stílus hasonló...

Válasz:mert nem tudnak az anyukák osztódni, és nincs kivel hagyják a kicsiket.

2010. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem raktam még fel olyan kérdést, de szerintem mást is tiszteletben lehet tartani. Az egy dolog hogy nem tudják kire hagyni addig de akkor legalább legyenek illedelmesek. A kutyás is ember. Nehogy már még nekem kelljen kellemetlenül érezni magam hogy merem félteni a kutyám és mer zavarni a dolog.
2010. júl. 8. 16:34
 10/26 A kérdező kommentje:
Azért az már gáz ha az állatorvosnál sem az állat az első... De már látom itt ez senkit nem érdekel, úgyhogy bocsi, hogy fel mertem tenni :S
2010. júl. 8. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!