Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legtöbb ember előítélettel...

A legtöbb ember előítélettel nézne rám? Miért zavar másokat hogy öltözködök az utcán?

Figyelt kérdés

Mini rakott szoknya, skót kockás, több szintes, masnival a fenéken, fekete harisnya, lábszármelegítő, póló masnival, esetleg valami kis mintával, vagy fűzős póló, vagy épp térdig erő fűzős csizma de nem magassarkú. Vagy épp olyan hosszú ujjú ami mintha cipzáros lenne, de nincs rajta cipzár, hanem így az eleje mintha meglenne nyúlva a két sarka és combközépig leér de a háta az norma hosszúságú.Szerintetek ez az öltözködés nem állhat jól senkinek? elég vékony vagyok, hosszú lábakkal, és magas is. valamint szerintem ízlésesen összerendezem a ruhatáram, az én ízlésem szerint...Szerintetek ezt a magyar utca embere hogy fogadná?

Bocsi a kicsi zavaros megfogalmazásért.

17/L


2010. okt. 19. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, megnéznének-e, ha úgy festenél, mint aki éppen egy mangából esett ki? Biztosan... de hát az a célod vele, nem? Akkor nyilván nem zavarna téged...
2010. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

ne foglalkozz azzal hogy más mint szól le vannak szarva

amugy néha rámis megjegyzéseket tesznek

2010. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
énis így öltözök kb....meg is néznek..de nem izgat..nekem ez tetszik ennyi...xDD
2010. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tűnik olyan furának, amit írsz, talán nem az a tucat holmi, mint amit 90%-ban láthatunk az utcákon, de ez nem baj.

Ha jó ízléssel szeded össze a holmijaidat, ha színek és stílusok passzolnak, akkor semmi gond.

25L

2010. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem jól nézhet ki, amit írtál:) viszont mielőtt felveszed, gondolj arra, hogy mennyire lenne jó, ha esetleg néznének...:)

nem tudom miért van ez am, hogy ha vki egy kicsit másképp öltözködik, máris úgy néznek rá, mintha máshol élne...pedig sokan szívesen vennének fel más ruhákat is...bevállalás kérdése...:)

gondold még azért át...:)

na meg még hátha jön válasz olyantól, aki ebben a stílusban öltözködik:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jóól néz ki :)

Nem tudom, én is hasonlóan öltöztem annó, igaz én szoknyát nem mertem felvenni soha, mert vastag a lábam.

Most igy átmentem ilyen majdnem extrafiús öltözködésre, igy is megnéznek, nemhogy úgy :D

A magyarok nem viselik el a szélsőséges öltözést. De tudod... ha te jól érzed, sz*rj le mindent és mindenkit, én már megtanultam. :D:D

17L

2010. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ezek így leírva nekem azt juttatják eszembe, hogy egy szexshopban vásároltál be... Kicsit túlzás. És ha zavarna, hogy megbámulnak, kibeszélnek és leribancoznak, akkor nem ajánlom. :D

Én nem ítélnélek el, de hétköznapra kicsit sok lenne, amúgy se értem a túlöltözött lányokat, mi a fenének? Egész nap feszengenek, hárompercenként megigazgatják a sminket, frizurát, a dereka kivan a kabátból is, és nem látja, ha valami nem áll jól.

De ha tényleg ebben éreznéd jól magad, hajrá, mert elég szexis. :D

20/l

2010. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
hol veszed a ruhááidaat?? :D:D mindig is ilyen ruhákról álmodtam... najó én inkább ilyen goth-krvás szeretnék lenni de nekem az a stíluos is tetszik!!! deeehh jooh nekeed. :D csak azért néznek meg téged mert tetszik nekik vagy nem látnak ilyet máshol! én amikor látok valaki nagyon szépet az utcán vagy nagoyn jo stilusut bámulom mert manapság mindenki tömegcuccokban jár vagyis mindenki ugyan úgy néz ki és én tökre szeretem az ilyen gothos ruhhákat meg amilyen neked van azokat is bár én egyszerűe n öltözököm.
2010. okt. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó. goth qrvák nincsenek,csak retardált pózerek, akik gothic stílusú ruhákat aggatnak magukra és r.bancnak öltöznek meg sírokon fetrengenek, meg síneken...

a valódi gothok intelligens, ízléses emberek. A maradék csak utánozza őket.

Amúgy a kérdéshez: skót kockás, tehát eleve színes szoknyához ne vegyél fel mintás pólót (szerintem), üti egymást. Főleg ne eltérő színű mintával. Egyébként jól hangzik. Bár nem értem miért, nekem van egy skót szoknyám, és abban mindig megbámulnak. Mi olyan furcsa azon?

2010. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öltözz ahogy neked tetszik, ne érdekeljen más (irigyek a merészségedre). Bár lassan már egyre nehezebb kirívóan öltözködni, mert egyre több ember kezdi követni az igazi divatot (nem a kommersz, kínaiak által másolt ruhásat). Még nem láttam ilyen stílusú embert a városomban, de biztos megnézem, sőt odamennék megkérdezni, hogy milyen stílust képvisel.
2010. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!