Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem elérhető a védőnő,...

Ha nem elérhető a védőnő, keres majd magától?

Figyelt kérdés

Új védőnőt kaptunk. Szeretnék bejelentkezni hozzá státuszvizsgálatra, azonban nem lehet elérni. A honlapon pirossal kiemetlék, hogy csak időpontegyeztetés után menjünk a tanácsadásra. Többször hívtam telefonon, nem veszi fel, vissza sem hív. E-mailre sem válaszol.

Ilyen esetben várjak, amíg ő hív, hogy menjünk az éves tanácsadásra?

Legszívesebben lemondanám, a 4. gyereknél már igazán semmi szükség rá, főleg hogy elérhetetlen, ha bármi gondunk lenne. Sajnos most olvastam, hogy erre már nincs lehetőségem.



2019. jún. 18. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Saját tapasztalat, ha még csak terhes vagy, magától nem fog keresni, vagy visszahívni, addig kell zargatni, ameddig el nem éred. Nincs egy központi szám, ahol megadják a mobilszámát?

Nekem ugyan megszületett a második is, de engem mindig zargat, ha elfelejtem valamiert felhivni idopontegyeztetésre, de ő alap ilyen buzgó. Es sajnos nem lehet lemondani jol olvastad, mert o meri a gyereket, a doki csak szignoz...

2019. jún. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A honlapon fent van a mobilszáma, e-mailcíme. De se nem veszi fel, se nem hív vissza.

Már nagyobb a kislányom, csak évente kellene mennünk.

2019. jún. 18. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta probàlkozol elérni? Nem lehet, hogy szabadsàgon van?
2019. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs szabin, mindig írják, ha valamelyik védőnő éppen szabadságon van
2019. jún. 18. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy keres vagy nem. Mióta hívogatod?

Én bemennék amúgy rendelési időben. Ha kínja van ezzel megmondod neki, hogy kénytelen voltál, mert elérhetetlen.

2019. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Én úgy jàrtam, h màsfél hónapig hívogattam a megadott mobilszàmot , mire kiderült, h nem jó szàmot adtak meg...
2019. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel a gyerekorvost, úgyis neki is van dolga a státusszal, kérj időpontot és jelezd, hogy a védőnőt nem éred utol


(nálunk amúgy vannak fix napok, mikor státusz van, akkor egyszerre van ott a doki és a védőnő is)

2019. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!