Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor meddig jar a vedono?!

Most akkor meddig jar a vedono?!

Figyelt kérdés
Ugy tudtam hogy a baba 6 hetes koraig hetente majd utana havonta 1x. Hozzank minden hetfon jon es nem ertem miert. Semmi ujat nem tud mondani. Ha kerdezek is tole valamit akkor oltari nagy butasagot felel. Mivel mar van 2 babam. ( Pl.: 12 hetes babanak 5 csepp vigantolt adjak.. 4 evesem kap 4 cseppet.. persze nem fogok 12 hetes babamnak 5 cseppet adni.. ) es meg sorolhatnam.. multhet vasarnap felhivtam hogy jon hetfon? Marmint ezen a heten .. es azt mondta persze miert ne mennek? Ma mar nem hivtam fel mert szeretnek vegre egy hetet nagyszuloknel tolteni hogy tudjanak babazni.. felreertes elkerulese miatt engem nem zavar hogy jon, csak ne ossza be az idomet.. megmondja altalaban nem mehetek sehova reggel 8 es del kozott mert o jon valamikor.. na mindegy igazabol.. meddig jar egy vedono ? Koszonom a valaszokat.

2019. márc. 10. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Védőnője válogatja. Az enyém egyszer jött csak ki, miután haza jöttünk a kórházból.

Onnantól ha akartam valamit, nekem kellett menni.

2019. márc. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 hetes koráig jött majdnem minden héten, de volt hogy csak felhívott, hogy minden rendben van-e, szeretném-e, hogy jöjjön. Azóta havonta egyszer jön, de az enyém nagyon aranyos, kérdezhetek tőle bátran.
2019. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig azt hittem, hogy az enyém tulbuzgó. Ő azt hiszem 1 hós korában volt utoljára, azóta havonta fog járni, mert már van egy gyerekem sok ujat nem tud mondani.

De amugy védőnöje valogatja.

2019. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém 2x jött ki utána meg beszéltük hogy inkább én megyek be hozzá .
2019. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első hónapban hetente jött, utána egy darabig kéthetente, aztán mondta, hogy havonta kéne jönnie, de nem biztos, hogy jön minden hónapban, úgyis második baba, és látja, hogy nem vagyok az a bizonytalan fajta, ha meg kérdésem van, hívjam fel nyugodtan.

Viszont a nagyobbiknak még más volt a védőnője, ő állandóan ellenőrizgetett, bejelentés nélkül állított be mindig. De azért még ő sem jött minden héten az első hónap után.

2019. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!