Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Huszonegynéhány éves frissen...

Huszonegynéhány éves frissen végzett védőnő? Valakinek jó tapasztalat?

Figyelt kérdés

A jelenlegi védőnőnk nyugdíjba megy pont abban a hónapban, amikor születik a babánk. Első baba, és nagyon hasznos tanácsokat kaptunk már eddig is a védőnőtől. Vannak gyerekei, unokái.

Aki helyette lesz az most végzett, fiatal, gyereket csak tankönyvben látott. Előre félek, mennyi haszna lesz ennek így... Volt valaki hasonló cipőben? Lehet egy ilyen kislány is hasznos?


2019. febr. 21. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Ezerszer jobbak általában mijt az öregek, mert nem az ezer éve tanul és azóta érvenyét vesztett dolgokat tudja.
2019. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Honnan tudod, hogy csak tankönyvben látott gyereket?

És miből gondolod, hogy aki frissen végzett, frissek az infói, mindenből a legkorszerűbb tananyagot és technológiát ismeri, az kevésbé ért a dologhoz, mint aki 50 éve látott utoljára könyvet?

Mentsen meg a jóisten az ilyen háklis véranyáktól, jesszus.

Plusz huszonéves, egészségügyi főiskolát végzett, tanult NŐRE azt mondani, hogy kislány... ezt fogod tanítani a gyerekednek is, ezt a lekezelő, undorító stílust?

2019. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Meg ne haragudj te hány évesen szülöd az első gyerekedet, 40? Ha a huszonéves neked még kislány...
2019. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Mikor első babámat vártam, a védőnőm 26 éves volt. Öszinte leszek, semmibe se néztem. Nincs gyereke, honnan is tudna bármit- gondoltam. De aztán ahogy egyre többet találkoztunk, rájöttem hogy tévedtem. Lehet hogy saját tapasztalata nincs, de gyakorlati tapasztalata van, mert rengeteg babát, kismamát látogat igy sok tanácsot tud adni. Sokkal jobban igyekszik mint az idősebb munkatársai,látszik hogy nem könnyü neki, pont azért mert még nincs gyermeke, igy valahol hátránnyal kezdi. Már nem kételkedek benne, örülök hogy ő a védőnőnk.
2019. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ezerszer inkább egy fiatal, aki nem kőkorszaki elveket vall.
2019. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem lesz vele gond, de mivel neked a 2. babád lesz, a tapasztalt védőnő sem tudna nagyon sok újat mondani.
2019. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

jajj, ezerszer jobban örülnék egy frissen végzett "kislány" védőnőnek, mint aki most van. Szerintem ennél haszontalanabbat kifogni sem lehet... 40körüli, nincs gyereke, párkapcsolata sem,(a férjem hogyléte jobban érdekli, mint a kisbabám:) de ezen csak röhögünk) soha nem dolgozott a szakmájában szóval még tapasztalata sincs a kisbabákkal kapcsolatban, mert most kezdte 15 év külföldi vendéglátózás után... Tehát az elméleti tudás sem friss, tapasztalat nincs.. És mondott már pár akkora blődséget...


Szóval szerintem egy kezdő friss diplomás igenis mindent jól szeretne csinálni! örülj neki!

2019. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Ha őszinte akarok lenni, a védőnőnek, mint foglalkozásnak nincs az ég világon semmi értelme.


A többieknek igaza van. A fiatalok ezerszer jobbak.

2019. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Ėn az idősebb vėdőnönket szeretem ,aki utåna jött nem ėrt semmit fiatalabb volt ,de haszna 0 szerencsėre pont akkor lett 6 éves lånyom igy többet nem kelett vele talålkozni.
2019. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És vajon régen hogyan is neveltek fel gyerekeket, amikor nem voltak védőnők?!
2019. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!