Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyes szülők miért hiszik...

Egyes szülők miért hiszik hogy az a normális ha a gyerek életképtelen? Ez nem beteg?

Figyelt kérdés

Van egy beosztottam a munkahelyen aki 28 éves nő de kb úgy él mint egy 8 éves.

Ha csapatépítő van anya hozza viszi, nem jöhet velünk céges kocsival.

Természetesen vonatra sem szállhat fel soha mert az veszélyes.

Munkahelyre is sokszor jönnek érte..ha pl túlóra van, sötétedésben már ne maga menjen haza.

Akartam neki egy jutalom utat intézni 4 napos, visszautasította mert anya nem engedi el..

Sőt párszor írt is nekem levelet az anyja, hogy mit hogy csináljunk a munkahelyen , hogy a kislányának jó legyen.


Ez csak szerintem beteges?


2019. jún. 20. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen munkatársam, csak "férfi". 33 éves, az anyja is ott dolgozott egy időben. Ott puszilgatták egymást, meg símogatta az anyja kezét. Meg anyuka próbált neki csajt szerezni. Most teherbeejtett egy 17 éves kiscsajt, aki hamarosan szül. Mi lesz ebből? 😀
2019. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy volt testvére aki meghalt? És a szülő nem tudta feldolgozni a gyereke halálát, ezért túlfélti a "megmaradtat"?

Valami oka biztosan van ennek a túlféltésnek.

2019. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla.

Azt mondta azért mert egyke gyerek és koraszülött volt - 34. hétre született

2019. jún. 20. 13:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen szülők, szerencsére azért viszonylag ritka. De természetesen ez nem normális dolog, valószínűleg az anyjának lehet valami mentális problémája (meg esetleg az apjának is, de ez nem derül ki a kérdésből, mindkét szülő ilyen, vagy csak a mutter?) Szerencsétlen csajt nagyon sajnálom, hogy felnőtt létére gyakorlatilag nincs élete. Majd nem tudom, mi lesz vele, ha a szülei már nem lesznek.
2019. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van hasonló ismerősöm. Anyuka egy idegbeteg, irányítás mániàs volt, mindent jobban tudott. Oviban, suliban senkivel nem barátkozhattak a gyerekei, mert rosszat tanulnak el és súlyos fertőzèseket kaphatnak el tőlünk. A fiú anya kisbabája a mai napig(27 éves). A lány (most 30)egyetemre ment, ott pedig megszökött. Olyasmiket terjesztett az anya, hogy elrabolták a lányát prostinak, a rendőröket meg feljelenti mert nem találják. Pár évvel később találtak rá Londonban, de közölte, hogy nem hajlandó hazamenni soha többé.
2019. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!