Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha háborúk/egyéb krízishelyzet...

Ha háborúk/egyéb krízishelyzetben születtek gyerekek, miért van szükség ezekben az időkben császármetszésre, és indításra?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi az összefüggés a kettő között?
2019. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Háborúk alatt születtek gyerekek.Háború nélkül miért nem hagyják rendes időben jönni a gyereket,miért avatkoznak bele mindig,miszerint a doki nem ér rá,mert épp dolga van,és a többi,és semmi se a természet útján halad ? Háború alatt semmi nem volt kéznél,se se segítség,hogyhogy életben maradtak a gyerekek ?
2019. jún. 20. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Van neked arról fogalmad, hány halvaszületés volt? Sokkal nagyobb hányadban haltak meg a szülő nők is.
2019. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
A császármetszés egy életmentő műtét te IQ betyár. Ha nem elérhető ez a beavatkozás, amikor szükséges lenne, akkor meghal az anya és/vagy a baba. A szülésindítás meg azért lehet szükséges, hogy ne öregedjen el a méhlepény. Tudni illik ha elöregszik a méhlepény, a magzat nem jut táplálékhoz. Szépen meghal a magzat, majd vérmérgezésben az anya is. Visszasírni való idők, nemde? Amúgy abszolút háborítatlan szülés párti vagyok. Sőt, az otthonszülést is jó dolognak tartom. Egészen addig, amíg rendben mennek a dolgok.
2019. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Életben maradtak a gyerekek a háborúk alatt is? Én úgy gondolom, hogy ameddig statisztikailag az átlag életkor azért növekedett jelentősen az elmúlt években, mert csökkent az újszülött halandóság (ami ugye a 0 évvel eléggé lehúzták az átlagot), addig fölösleges azon elmélkedni, hogy akkor is születtek gyerekek.... Persze, hogy születtek, csak rengetegen belehaltak a szülésbe vagy szültek halott csecsemőt vagy tartós fogyatékossággal élő babákat.

Meg lehet nézni a harmadik világban a bokor mellett szült nők, császármetszés nélkül milyen egészségi állapotban vannak szülés után...

2019. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Ehhez nehez mit hozzafuzni meg, engem csak az erdekel, ez a kerdes hogy szuletett meg a fejedben? Ha mondjuk 13 eves vagy akkor megertem, meg nem tudod azlatni a dolgokat. De ha ennel idosebb kerlek, konyorgom hagyjad majd, hogy az orvosod megcsaszarozzon ha kell!


Ja haboru alatt szuletett gyerekek. Mamamnak 8 tesoja volt. Egyikuk majdnem belehalt, hogy meghalt a baba a pocakjaban. Igen meg kellett volna indutani a szulest. Ezt mosf most meg is tennek. A masiknak csak szimplan halva szuletett a gyereke. Feltetelezem a csaszar pl mind a ketton segitett volna.

2019. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Mert ezek a dokik olyan fura emberek, hogy szeretnék, ha minden szülő nő életben maradna és a lehető legkisebb sérülésekkel esne túl ezen az egyébként fajfenntartáshoz nélkülözhetetlen eseményen. További szempont még, hogy a babának is a lehető legjobb esélyt akarnák az élethez és az egészséghez.


A te szemléleted leginkább nácik és egyéb szélsőségesen fajvédő csoportok támogatását élvezhetné.

2019. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ősanya gondolkodást soha nem fogom megérteni. Igen minden tiszteletem annak a nőnek aki minden nélkül képes megszülni a gyermekét. De azért ne ítélkezzünk már azok felett akiknek a másik utat kell megélnie. Szerintem te lennél a legjobban megsértődve ha pl telikakilná a magzatvizet a babád és az orvosod azt mondaná. Ooo maradhat még majd természetesen beindul. Vagy ha esik a szívhang... Nem baj lehet túl éli lehet nem. Én pl vajúdtam 2napot nem tágultam lábra állni se bírtam a férjem kapott el amikor megpróbáltam.. Hagytak volna még 1napig aztán kitapossák belőlem valahogy? Vagy mégis mi a jó fenét gondolsz te erről? Egyik se sétagalopp nem egy wrllnes a császár. Ezt értsd már meg. Az meg, hogy a régi időkben mi volt. Olvass tájékozódj és utána...
2019. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
44%
Kérlek mondd, hogy még csak a 12-t töltöd...
2019. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ettől az én agyqm is ledobta az ékszilyat....
2019. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!