Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek illetve ti...

Mi a véleményetek illetve ti igénybe vettétek a bérlés lehetőségét? Vagy inkább mindig mindent megvásároltatok?

Figyelt kérdés
Böngésztem és láttam, hogy már lehetőség van mindent kibérelni. Pl mellszívó, mérleg, hordozó kendő, babakocsi, utazóágy stb.
2019. jún. 21. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én vettem, nem nagyon szeretem más cuccait használni. Használtan vásárolok, ha úgy adódik, pl hordozókendőm több is van használt, ez nem gond, de ha vissza kell adni, azt utálom, ha bármi baja lesz véletlenül, olyan ciki. Szóval nem, kölcsönzéssel inkább nem élek.
2019. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Jobb szeretek inkább használtan venni dolgokat, mert még akkor sem kell annyira vigyázni rá, mintha kölcsönözném.

Persze ez csak azoknál a dolgoknál jön szóba amikre biztosan tudom, hogy szükségem lesz, mert pl babakocsit hosszútávon használok, de pl egy mellszívó esetén elgondolkodnék a dolgon. 2 hét múlva szülök, nem vettem előre, mert nem tudom, hogy fogok-e tudni szoptatni, mennyi tejem lesz stb. Szóval nem zárkózom el az ilyesmitől, de nem is feltétlen ez az első opció ami eszembe jut.

2019. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Merleget bereltem az egyik gyereknel, mert csak addig volt ra szukseg, amig rendesen elkezdett enni (voltak problemak az elso hetekben). Az igy nekunk megerte, mert akkor kb 800 forintot fizettunk egy honapra erte, utana mar nem kellett es igy nem kellett allandoan a vedonohoz jarni meretni a tel kozepen.

Ezen kivul mas kategoria ugyan, de kerekesszeket bereltem szinten az egyik gyereknek, amikor kellett hasznalnia ket honapig. A gyerekeknek valo profi kerekesszekek (amivel egyedul is tudott kozlekedni az iskolaban) egy vagyonba kerulnek, nekunk pedig szerencsere nem kellett hosszutavra. A berlesi lehetosegnek koszonhetoen igy az egyik legjobbat hasznalhatta.

De ha kellene pl nyaralashoz, akkor utazoagyat is siman berelnek.

Hordozokendokkel, mellszivoval is lehet jobban jartam volna, ha a berlesre keszulok es nem veszem meg elore terhesen, mert a mellszivot egyszer sem hasznaltam, csaladon belul ajandekoztam tovabb. Ha nem veszem meg, hanem berlesre keszulok, akkor rajottem volna, hogy berelni sem kell. :D

Hordozokendobol pedig ket gyereket varva is beruhaztam egy-egy igen jo fajtaba, majd hamar kiderult, hogy nem nekem valo a hordozas. 10 evvel kesobb ujabb babaval ezt ismet eljatszotram (azt hittem, hogy majd most megszeretem, nem igy lett). Mondjuk ezeket eladtam kozel az uj araert, mert nem lettek hasznalva. De akkor is egyszerubb lett volna, ha csak berlem es visszaadom.

2019. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindent megvettem inkább mérlegelését inkább lementem védönöhöz.
2019. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!