Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az, amit megvásároltat...

Mi volt az, amit megvásároltatok a babátoknak és végül rájöttetek, hogy felesleges volt?

Figyelt kérdés
Olvasgatom sok helyen a kelengyelistákat, de nem vagyok benne biztos, hogy amiket leírnak a megvásárolandók listájába, arra tényleg mind szükség van.
2010. márc. 31. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a peluskuka(mert egyből vittem ki a nagy gyüjtőbe)

meg a pelenkázó-fürdetőszekrény.

ehelyett inkább egy anatómiai kiskádat,majd babaéket vennék.

2010. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk nem volt olyan.

Olyan volt amit kölcsönkaptam, és nem vált be: elektromos szobahinta.

2010. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
babaolló.nekem túl vastag az éle,egyszer sem tudtam eddig levágni vele a babám körmét.
2010. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

elemes orszívó. 10.000 Ft volt, nekünk nem vált be.

Hordozókendőt nem szerette a fiam.

Belebújós pulcsik újszülöttkorban teljesen használhatatlanok, mert alig meri az ember mozgatni a babáját, csak a rugik, elől gombolós ruhák voltak jók.

Cumisüvegből is elég 1-szoptatás esetén felesleges a sok cumi.

Hirtelen ennyi.

2010. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Babaolló (ua, mint előző)

babafésű (nagy hajunk volt és koszmósodott, így a védőnő tanácsára körömkefét használtunk, az bevált)

gyógyszertári popsikenőcs (döglött hal szaga van, Sudocremet használunk)

Ülő-fekvőfelülettel kialakított kád ( csak a nagy vizet élvezte, ezt a fenékáztatósat nem)

2010. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elemes orrszívó egyáltalán nem vált be. A babaollóval kapcsolatban nekem is volt negatív élményem, de a dm-ben lehet kapni vékony ollót, azzal simán lehet vágni a körmét, nem olyan nagy bumpszli, mégis lekerekített. Más nem volt, ami felesleges lett volna.

ҝ

2010. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk semmi. Ollót eleve nem vettem, orrszívónk még mindig nincs (2,5 hós, nem volt rá szükség eddig).

Nekünk hagyományos babafürdőkádunk van a mosógép tetején, és 2 hete vettem bele olyan fürdető tartó izét (nem tudom a nevét, meg van emelve benne a baba kb 45 fokba, műanyag). Így megúsztuk a drága kádat (amibe öntve van az a valami).

2010. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia! Hat nekünk semmi ilyesmi nem volt, en csak azt vettem meg ami kellett, baba elött kisagyat pelenkazot meg pelenkakukat vettünk, ruhakat is vettünk meg sokat kaptunk. amit kaptunk es nem hasznaltuk azok a nyalfogo kendök voltak. A babaollok tenyleg vackok nekem is mindenki csak szidta. Amink nem volt de nagyon jo lett volna a fül lazmerö. Hagyomanyossal ejjel nagyon macera lazat merni. orrszovink meg nem volt es nem is kellett egyszer sem, most meg mar orrfujas ezerrel.
2010. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Cumisüveg, cumi, gyógyszertári popsikrém (egy receptre írt a doktornő 3 tubust, szerencsére megvették, így nem maradt rajtam)

Babakádat helyhiány miatt nem vettem, 3 hétig lavórban fürdettem a babám, ahogy a kórházban is. Aztán vettem azt a maci alaku ültetőt a nagy kádba, ezt viszont maximálisan kihasználjuk.

2010. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
kapucnis pulcsi-56 os méretben,a kapucni miatt utáltam,pedig nagyon kis aranyos volt,utazóágy felesleges volt,bébiétel melegítőt sem tudtam kihasználni,kb ezek...
2010. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!