Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jóképű férfinek szültél gyereket?

Jóképű férfinek szültél gyereket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 17:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
47%

Nem!


Szerintem nem jóképű vagy szép, pláne nem szépségideál, viszont van benne valami sármos, vonzó, karakteres, ami megfogott.


Szerintem a szépség és a vonzalom két külön dolog, én tudok szexuálisan vonzódni és szeretni is nem jóképű férfiakat, és jóképűnél is fordult már elő, hogy nem vonzott, nem néztem rá szívesen.


Nekem tetszik, de nem szép(nem hasonlít a mai szépségideálra)

2019. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
7%
Igen. Aki azt írja hogy neki tetszik, azt úgy kell érteni hogy nem.
2019. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%
11: végre egy őszinte válasz, én most azt mondom jóképű a férjem de nem volt minden párom az, nem attól vonzó egy féfi:) hülyeség hogy mindenkinek a párja a "legszebb". Szépen megfogalmaztad.
2019. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
8%

Magamnak szültem

Viszont a gyerekem apja vonzó férfi :)

2019. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a világ legjóképűbb férfije. Rengetegszer kap bókot egyébként hogy milyen jóképű és sármos, sokszor zavarbaejtő ahogy az is, hogy állandóan bámulják. Szerencsére a gyerek ráütött. Én sem vagyok ronda de a férjem vonásaival sokkal cukibb. :)
2019. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
10%
Úgy látom a pontozásból hogy a gyakori közönsége az átlagos "nekem tetszik" férjekkel van együtt, és irigyek:)
2019. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

:D :D

Ez a "Szép a gyereked" kérdés klónja. Most jönnek beképzelték, akiknek a férjük is a gyeerekük is akkora szépség, különlegesség, hogy nem lehet 5 métert menni anélkül, hogy ne kerüljenek le a női bugyik, a gyereket meg ne akarják elrabolni, mert ilyen cukimuki szépség nincs is a bolygón több.

Nem, szerintem senki nem irigy, de nem is magától elszállt valaki. Ez miért baj?

2019. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám jóképűnek. Viszont férfiasnak és vonzónak igen. Hihetetlen jeges kék szemei vannak, ez fogott meg először. Aztán a kisugárzása és a személyisége. Soha nem az arcot néztem, mennyire jóképű. Vannak férfiak, akik hiába azok, ha nem vonzanak.
2019. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
28%
De bizony a pontozásból látszik az irigység, minek pontozni egy ilyen kérdésnèl? A "jóképű" viszonylag objektív kérdés, még ha nem is teljesen. Lehet jókèpű, vonzó, sármos, rendes, szuper férj és apa, mindez együtt, vagy vàlogatott kombinációk. Nem tudom miért érdekli a kérdezőt pont a jókèpűség egyébkènt, de egy férfinak nem az a legnagyobb érdeme, mégis mintha sokan nem mernék kimondani hogy nem az.
2019. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár mára a haja elfogyott de legalább a humora megmaradt 😁
2019. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!