Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság már ennyire természet...

Manapság már ennyire természetes, ha egy nő több férfinek szül gyereket?

Figyelt kérdés

Tudom régen is előfordult,de most mint ha ez lenne a trendi.Sajnos én is olyan családban nőttem fel mert az anyám sokszor elvált több féltestvérem van és anno ezért kinéztek az emberek még minket gyerekekek is :S Kis településen laktunk, akkor még más nem nagyon volt hasonló helyzetben.

Én nem szeretném ezt a családmodellt követni mert elég rossz gyerekkorunk volt.Persze azt mondják aki ilyen körülmények között nő fel könnyen elkövetheti ugyanazokat a hibákat mint a szülei.Én azért még is bízom abban,hogy velem nem fog megtörténni mert tudom hogy más vagyok mint ők.Volt iskolatársaim között is nagyon sokan vannak akik 20-as évei elején vállaltak gyereket,kb 2 évig együtt voltak párjukkal,szakítottak vagy elváltak és jött a következő.Azután neki is kellett gyereket szülni,de már van aki harmadikat fogyassza.Persze a férfiak sem különbek,ugyan ezt csinálják mert vagy a nő dobja ki vagy ő megy magától, otthagyja a családját.


2015. aug. 6. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

nem trendiségből hidd el.

mikor megismertem a fiam apját,sok idő együttélés után vállaltunk gyereket...megszületett és utána mintha kicserélték volna,nem törödött a családdal,pedig előtte mintapasi volt,segitett otthon,nőként kezelt,stb...

de én nem akartam igy leélni az életemet hogy nem én vagyok neki az első és a család,és nem akartam az örökös veszekedéseket,igy elöltöztem.

Most új párommal várjuk a második fiunkat.8zintén sok idő együttélés után)

szoval nem pár honapos kapcsolatok után akartunk gyereket egyik párommal sem.

2015. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, sokaknak így alakult. Éltek egy kapcsolatban, elváltak. Találtak egy új társat, nem voltak még öregek, miért ne szülhetne még, ha mindketten akarják. Van úgy, hogy az első házasság nem sikerül.

Nekem mondjuk egy apától vannak, de meg tudom érteni.

Az megint más, akinek nem jelent semmit a hűség, de ott más gond is van, hidd el.

2015. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
"Trendi"? Szerinted van olyan, aki ezt így tervezi, meg jókedvéből csinálja így?
2015. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ìgy alakult gondolom.

Viszont szerintem a 2-nél több gyerek 2-nél több férfitől, az màr komolytalan. Ott valamelyik kapcsolatot-vagy/és gyereket nem gondoltàk àt.


Én nem szeretnék vegyes csalàdot.

2015. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 2-nél többnél is van kivétel. A barátnőm első férje meghalt balesetben, akkor már megvolt a legnagyobb. Erre pár évre újra férjhez ment, megszületett a második. A pasi lelépett, de az élet nem állt meg. 2 évre rá megtalálta az igazit, akivel a mai napig együtt él és született egy közös gyerek. Én miatta nem ítélek elsőre. :)
2015. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő speciàlis :)
2015. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg az. :)
2015. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!