Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jóképű férfinek szültél gyereket?

Jóképű férfinek szültél gyereket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 17:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
73%

Persze a pontozásól látszik az irigység :D A válaszokból meg az ostobaság meg a dedósság.

Az hogy kinek mi a szép, meg a jóképű egyéni, ezért a "nekem jóképű" válaszok a leginkább értelmesek, hiába gúnyolódtok rajta. Persze ezt az egybites dedósoknak nehéz megmagyarázni. "bibibib akkor is nekem jobb, szebb helyesebb, és ha nem birsz a szintemre lemenni irigy vagy bibibi" :)

Mindig elképedek milyen értelmi képességű felnőttek vannak, komolyan. Vessztetek már össze ezen is, mint amúgy mindenen ezen az oldalon.

2019. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15%
Egybites dedós? Az értelmi képességet meg a kultúrát inkább ne keverjük ide mert vesztenél. Senki nem mondta hogy "bibibi". De azok is válaszok is teljesen korrektek akik leírták hogy nem, más fogta meg benne, az is aki azt írja hogy sokan megnézik, jóképűnek számít, és az aki a "nekem tetszik" kategória, de az magyarul átlagos. Mit kell túlbonyolítani és értemi képességet ide keverni?? Meg lepontozni akinek külső szemmel is jóképű a férje ha egyszer ez volt a kérdés?
2019. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%

"Az értelmi képességet meg a kultúrát inkább ne keverjük ide mert vesztenél"


Miért, nem én akarom görcsösen bebizonyítani idegen embereknek, hogy az én férjem mekkora istencsászár, más meg tuti irigy. Pláne aki szerényen nyilatkozott a sajátjáról, és nincs elszállva. De, dedósak vagytok bibibi nélkül is.

Ez a külső szemlélő szerint is meg már olyan unalmas. :) Minden ilyen ember szentül meg van győzősve arról, hogy mindeni az ő gyerekét/férjét bámulja és csodálja. Minden apró bókot és pillantást túlgondoltok, és a fellegekben jártok.

Amúgy nekem is van ilyen kolléganőm. Ő maga nem szép, se nem csinos (nem vagyok bunkó, ez tény), de nem egyszer a semmiből már arra terelte a szót, hogy ennek ellenére neki milyen szerencséje van, mert az ő férje milyen irtó jópasi (nem, nem az), és persze a gyerekébe az összes ovis kislány szerelmes (a gyereke 12 egy tucat). Szóval ez van, az ilyen önkéntelenül dicsekvő elszállt emberek nagy része, nem épp 2 lábbal a földön áll. Tapasztalat.

2019. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem jóképű a férjem, de amikor az utcán megyünk meg szokták nézni mások is, de nyílván nem mindenki. Szóval nem csak nekem tetszik, ahogy figyeltem elég sok nőnek akad még a szeme rajta. DE nem azért szültem neki, mert jóképű, hanem mert jó szerető, jó férj és tudtam, hogy jó apa lesz belőle, mert nagyon jó ember. 🙂
2019. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a hülye kérdést. Őszintén, ki az aki hozzámegy valakihez akit csúnyának tart? A másik, hogy ez szubjektív kérdés; persze, hogy nekem a férjem eszméletlen pasas, bugyileesősen jóképű, törődő, intelligens, ezermester és biztos voltam benne, hogy nagyszerű apa lesz de ő túlszárnyalta az elképzeléseimet. Elsősorban utóbbiakért szültem neki gyereket nem a két szép szeméért. Könnyen meglehet, hogy más random ember azt mondaná, hogy nem az esete hát akkor ez van, úgyis az enyém, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz, szép is lenne... Ezeknek a fényében nem értem a kérdést de a lepontozókat még annyira sem... Gondolom ők azok a réteg akik marhára nem elégedettek valamivel otthon és így élik ki a frusztrációjukat, hogy úgyis mindenki hülye aki a férjét sármosnak gondolja. Nonszensz. Nevetséges. :D
2019. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!