Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülnél olyan ferfinek 1-2-3...

Szülnél olyan ferfinek 1-2-3 gyereket, aki szinte állandóan dolgozik?

Figyelt kérdés

Elvileg ilyen a munkája, hazaér eszik, alszik kb. Hétvégén szabad, akkor az otthoni kerti munkákat végzi. Ritkán haverozik. Tulajdonképpen a gyermeknevelést önállóan kell megoldani, ha beteg, ha oviba viszed, mindent. Rá nem tudsz támaszkodni.

Szülnél így gyereket?


2019. márc. 14. 12:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

A munkát meg kell osztani vele, egyenlően kell dolgozni, hogy ő is részt tudjon vállalni a nevelésben.

2019. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Épeszű nő tudatosan nem akar egyedülálló anya lenni, márpedig itt az lenne
2019. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Eleve nem jönnék össze ilyen férfival. Mert ez így nem kapcsolat, ha csak aludni jár haza, de ha már gyerek is van, abban az esetben meg nem család.
2019. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Erre az a válasz, hogy nem kell megosztani, mert ő keres többet. Hamarosan megyek vissza dolgozni. 5 éves és 3 éves gyerekek. Nem tudom hogy úgy hogy minden rám hárul, hogy fogom ezt bírni. Neki eszébe se jut egy éjszakai keles sosem. Vagy altatás, mesezes, orvoshoz vitel. Mert ő többet keres. Gyakorlatilag az ő munkájával ki van védve minden. Ez mennyire normális?
2019. márc. 14. 12:46
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire, de ezt akkor is tudtad mielott szultel, plane a masodikat!
2019. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%

Amikor szültem, akkor még nem dolgozott a párom annyit, aztán valahogy azt vettem észre, hogy kb alig van otthon, ha igen, akkor alszik vagy morog. Folyton a munkáról beszélt, panaszkodott, én pedig mondtam neki, hogy akkor váltson. De o nem akar, mert jol keres stb, vár hatha a vezetőségváltással jobb lesz. Én persze türelmes voltam, aztán mikor 4 lett a fiunk, megmondtam neki, hogy nem birom igy. Döntsön, mert szüksegünk van rá. Persze nagyon szerettem őt és a mai napig is szeretem, de akkoriban mar mindennaposak voltak a vitáink, hogy alig van otthon, es ha igen, akkor csak panaszkodik. Szerencsére váltott, és olyan munkahelyet talált, ami nem rabolja el tőlünk, így be mertem vállalni a maaodik babát. Azota persze rajött, hogy sokat szalasztott el, sok dologrol lemaradt a nagynál, de szerencsere imasjak egymast, sokat csavargunk.

De ez csak egy heppiendes sztori. Ha akkor ennyit dolgozik, mikor megismertem, akkor nem biztos, hogy szulok neki. Nem tudom.

2019. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Már szültél neki többet, akkor mi a kérdés?
2019. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Szültem. Szakács a férjem. Még sokszor hétvégén is kettesben mentünk a programokra a fiammal.

AZtán pályát váltott ( a gyerek 5 éves korában). Mert szeretett volna a családdal is lenni.

Most már mindketten "teljes értékű szülők" vagyunk.

2019. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

8-as vagyok, nálunk nem az alapján megy a "ki megy érte oviba" meg "ki viszi orvoshoz", hogy ki keres többet...


Hanem ki tudja most nélkülözni a munkáját éppen (vagyis a munkahely őt).


AMikor még szakács volt, akkor szabadnapjain maradt a gyerekkel, munkanapjain én táppénzen.

Most én keresek jobban, de ez nem téma köztünk. Mindketten a szülei vagyunk.


Ezzel az erővel váljatok el, és utalja azt a bizonyos összeget, pont ugyanott leszel vele.

Ő nem akar az apjuk lenni, és a munka egy marha jó kifogás...

2019. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ő nem akar váltani mert erre a fizura sehol máshol nem lesz lehetősége. Cserébe én húzzam az igát egyedül.. Én se számítottam erre. Minden ami nehézség nekem jut.
2019. márc. 14. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!