Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy így érzek?

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Olvasgatva itt a kérdéseket/válaszokat, annyira félelmetesnek tűnik a gyerekvállalás, hogy úgy érzem én soha nem leszek rá képes. Pl. Amiket írtok a szülésről, néha rendesen pánik fog el. Olyan gyereknek érzem magam, mint aki túl kicsi és gyenge egy ilyenhez, pedig 27 éves, házas nő vagyok. Ti nem éreztetek így? (Nem csak a szüléshez, egy tucat gyerekes dologhoz gyereknek érzem magam, és ettől olyan bénának érzem magam, hiszen 27 vagyok, nem 15...)
2019. júl. 1. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ez normális. Más meg pl. felelős beosztáshoz érzi kevésnek magát, megint más meg pl. afrikai utazáshoz, bungee jumpinghoz vagy egy cukorbeteg diétához. Az emberek nem egyformán alkalmazkodnak dolgokhoz, nem egyformán tartanak félelmetesnek dolgokat, de mindent meg lehet tanulni.
2019. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, az első baba első baba, akkor is, ha 21 és akkor is, ha 39 éves a friss anyuka. Én 31 voltam, amikor az első gyerek született, de az első hetekben rengeteget pánikoltam, meg az első láznál, húúú, két napja nem kakilt, jajmilesz, stb. Azóta már van még két gyerek, belerázódik mindenki. De az első gyerekes "pánik" nem lesz jobb attól, hogy idősebben vágsz bele, totál független attól, hány éves vagy.
2019. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Pont így vagyok mint te én 29 vagyok de 16-nak érzem magam. Egy fontos telefon hívást is rémálomnak élek meg,alig merek beleszólni a telefonba :D

Éppen múlthéten fogadtam orvost most vagyok 12 hetes de csak hebegtem habogtam mint egy lámpa lázas,anyámmal akartam felhívatni beszéljen mintha én lennék,de azt mondta vegyek erőt magamon mert ha megszületik nem fog tudni minden elintézni helyettem a babának.

2019. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!