Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megmondjam a másik kislány...

Megmondjam a másik kislány apjának hogy érzek vagy inkább kussoljak a békéért?

Figyelt kérdés

Péntek óta várta a kislányom az osztálytársnőjét (8 évesek) hogy átjöjjön a kerti partira amit megbeszéltünk az apjával. Du 2-re volt az idő. Reggel óta várta őt a lányom és 2-től kb minden 5 percben kérdezte mikor jön már? Mondtam neki már mindjárt itt lesz tuti! Majd 5-kor rámírt az apa hogy ne haragudjak de dolgozik. Ennyi. Lányom 5-ig tök szomorú volt mikor mondtam neki hogy a barátnőd nem fog jönni... Sajnáltam a lányom mert nagyon készült, sütöttünk stb...

Szeretném megmondani az apukának hogy írhatott volna a megbeszélt időpont előtt hogy tudjuk a lánya nem tud jönni és nem telt volna szomorkodással a napunk.. Férjem azt mondja ne szóljak mert rossz lesz a vége. Inkább tegyek úgy mintha mi sem történt volna. Ti mit gondoltok? Mit mondanátok az apának?


2019. jún. 3. 23:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ha jónak tartod akkor finoman elmondhatnad, hogy mennyire sokat keszultetek és, hogy bántott, hogy nem szólt időben. Megkerheted, hogy legközelebb jelezzen előbb. Így letudjátok tisztázni.
2019. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En szolnek az apukanak, h ez nem volt vmi szep, bar ezt meg frissen, azonnal kellett volna megtenni...igy utolag mar fura.
2019. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem azert nem jött mert dolgozott. Vagy rlfelejtették, vagy nem akartak menni.
2019. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha legkozelebb szobakerul, hogy jonnenek, inkabb menjetek ti, vagy kerd meg, hogy meg a talalkozas elott jelezze, ha megsem jo, mert megerted, hogy dolgoznia kellett, nem latta, meddig tart, de multkor is nagyon keszultetek, es vartatok oket egesz delutan.
2019. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
4-es vagyok, amugy a 3-assal ertek egyet, ez a dolgozott eleg kamunak hangzik, akkor szolhatott volna, szerintem is inkabb elfelejtettek.
2019. jún. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szóvá tettem volna akkor amikor írt, hogy illett volna időben jelezni ha mégsem tudnak jönni.

Kevés olyan dolog van ami annyira idegesít, mint amikor a másik az időmmel szórakozik.

2019. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Te is rákérdezhettel volna kb. fél 3kor, hogy jönnek-e vagy sem. Esetleg felajánlhattad volna, hogy elmentek érte, ha Apuka nem ér rá. 8 éves gyerek gondolom a környékről jött volna.

Máskor kommunikáljatok jobban!

Ha osztálytarsak, akkor beszéljetek meg egy alkalmat, amikor ti viszitek haza a kislányt, magatokhoz, majd később haza. Ez működni szokott.

2019. jún. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Eleve nem értem, hogy 2kor miért nem hívtad fel apukát, hogy merre járnak, jönnek-e.

Azért írt smst és nem hívott, mert nem akart magyarázkodni.

2019. jún. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt mindig is tudtuk hogy dolgozni fog aznap mert előre megmondta, tehát ez nem mentség. Mindig dolgozik de a munkából el-el szokott jönni hogy a lányát ide-oda vigye mindig... Inkább szerintem is az lehet hogy vagy elfelejtette bár előző nap délután még beszéltünk róla... vagy valami más. Majd megkérdezi a lányom a kislánytól ma a suliban... a gyerekek nem hazudnak...
2019. jún. 4. 08:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor te is nyugodtan racsoroghetsz amugy, van ilyen, hogy az ember elfelejti. Majd meselj, mit mondott a kislany.
2019. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!