Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neha egö szuro erzest erzek a...

Neha egö szuro erzest erzek a mellemben. De nem feszül es nincs bekemenyedve. A parommal maj.1. en voltunk együtt es ekkor volt peteeresem is. Kivancsi vagyok hogy masnak is volt ilyen szuro egö erzese attol függetlenül hogy nem feszült a melle?

Figyelt kérdés

Most meg megvarom hogy kimarad e a menszeszem akkor tesztelek

Neha mintha langolna, ugy erzem. A következö menszeszemig meg van majdnem 2hetem. Mielött megjön maskepp faj a mellem. Nagyon izgulok😊 remelem baba van a dologban.



2018. máj. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hét van a menzeszedig, akkor most van peteérésed, szóval terhes még tuti nem lehetsz. Mostanában kell, hogy megtermékenyüljön a petesejt, nagyjából 1 hét múlva beágyazódik, és rá 1 hétre ESETLEG érezhetsz valamit. Addig legfeljebb csak bebeszéled magadnak
2018. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elirtam bocsanat..most szamoltam utana a naptarban..9nap van hatra a menszeszemig.Hidd el egö,szuro erzest nem meselek be..😉
2018. máj. 6. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt csak progeszteron miatt érzed. Nekem is néha ég a mellbimbóm, még akkor is ha nem terveztük a babát. De amikor terhes lettem, akkor is csak picit égett, semmi különös nem volt.

Tehát ne erre alapozz. Ha elmarad a mensi, és pozi lesz a teszt, akkor bizony terhes vagy. :)

2018. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

5-6 nap alatt még meg sem történt a megtermékenyítés,vagyis még nem termel HCG-t a szervezeted,tehát nem vagy terhes.Így terhességi tüneteid sem lehetnek.

Persze,ettől függetlenül lehet,hogy 1 hét múlva pozitívat tesztelsz.:)

2018. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!