Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikres anyukák! Nálatok voltak...

Ikres anyukák! Nálatok voltak ikrek a családban korábban is?

Figyelt kérdés
Hogy reagaltatok mikor kiderült hogy nem lesz egyedül a kicsi?:) Apuka reakciója? :D

2019. júl. 10. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk nem volt. Lehet, hogy régebben még korábbi rokonoknál volt, de mostanában bisztosan nem..


Apuka nagyon örült, én ilyedtem meg egy kicsit. Aztán egy hét múlva már nem tudtam elképzelni, hogy csak egy baba legyen.


Azóta már 7 hónaposak, Eszter, és Balázs. ❤️❤️❤️

2019. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk több is, leginkább fiú-lány ikerpárok. Lányaim lettek, de ők is kétpetéjűek🙂
2019. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nővéremnek vannak ikrei. 2 petéjűek.

Nekünk nincs a családban, de az apuka öccsének szintén 2 petéjű ikrei vannak.

Furcsa, mert ugye itt az apának semmi köze az ikrességhez, mégis a fiútestvéreknél fordult elő.

Ott nem tudom, felmenőknél volt-e.

2019. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam, apuka nagyon örült neki, azt mondta, hogy ő megérezte😅
2019. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ketpetejuek, a férjem tesoi ikrek, szinten ketpetejuek, de ez csak véletlen egybeesés.


Mi nagyon szerettünk volna ikreket, úgyhogy mindkettőnk reakciója pozitív volt.

2019. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem voltak, egyik ágon sem a családban. Eszembe sem jutott, hogy ikreim lehetnek.


Már az első UH-n látszott a 2 petezsák. Én akkor bepánikoltam, a férjem pedig rezignáltam tudomásul vette.


Fiú-lány ikerpár, már 3 évesek.

2020. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!