Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk mondani,...

Miért nem tudjuk mondani, hogy köszönöm? Bennem van a hiba, vagy túl nagy elvárás?

Figyelt kérdés
2 gyerekes anyukaként babakocsival közlekedek.Általában (95%-ban)ha velem szemben jön másik babakocsi vagy anyuka lehúzódok az út szélére és elengedem őket.10-ből 8 anyuka böffenteni sem képes egy köszönömöt!A maradék 2 viszont mosolyogva megköszöni!
2010. júl. 10. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek már csak ilyenek.Ne foglalkozz velük .Én pont ma csalódtam kellemesen az emberekben .Reggel a lányommal mentem vásárolni egy éves és mindenki olyan segítőkész volt .Jó érzés volt.Bennem ezek maradnak meg a bunkókkal meg nem törődöm tedd te is ezt :)
2010. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Nálunk mindig megköszönték, a régi lakhelyünkön (Pest kertváros) is és az új környékünkön is (Pest melletti település). Tényleg egyetlen hasonló esetet sem tudok felidézni, pedig sok kisbabás volt/van felénk. De lehet hogy pl. a belvárosban közönyösebbek az emberek úgy általában.
2010. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!