Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért irják több helyen is...

Miért irják több helyen is hogy a Graco quattro touroknak ki kellett cserélni a kerekét? Ez gyári hiba ennél a tipusnál?

Figyelt kérdés
Több aukcios oldalon is olvastam hogy uj kerekekkel elado!Mi tud ezeken tönkre menni?Mennyi idö után?Most vettem egy 1,5 éveset egy kicsit lötyög a hátso kereke remélem nem fog egy honap után kiesni!?
2010. okt. 23. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés! nekem is volt ilyen kocsim, 3 gyereken van "túl", a kerek olyan mintha új lenne, pedig sokat használjuk. Szerintem nem fog kiesni:-D
2010. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a 2. babával használjuk és 2 hónapja, amikor egy kézzel akartam kivenni a csomagtartóból, beakadt a jobb első kerék és kiesett.

Elvittem szervizbe és ott mondták, hogy ez típushiba, a másik is lötyög már, készüljek fel, hogy azt is cserélni kell majd. Állítólag, ha kiiktatnám a bolygó részét (vagy mit), akkor tovább tartana. Amúgy 5500 Ft-ért javították meg...

2010. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ehhez a cseréhez kérték a kocsi vásárásánál kapott blokkot vagy számlát?Mert én olyat is hallottam hogy csak akkor cserélnek kivalamit vagy adnak hozzá ha megvannak ezek a papirok!Ez a Graco saját szervize volt?Minden városban van ilyen szerviz ahol lehet ilyen kocsit kapni?Amugy köszi az eddigi válaszokat!
2010. okt. 24. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi Graconk a negyedik gyereket szolgálja. A lányommal is lassan két éve használjuk. Gyári kerekei vannak, semmi baja!

2010. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nem kértek semmi papírt, nem garanciális javítás volt.

Én ide vittem: [link]


Ja, most olvasom, hogy neked a hátsó kerék lötyög. Na az nekünk már elég régóta, pontosabban azóta, hogy elköltöztünk a lakótelepről és már nem csak aszfaltozott, tükörsima úton használjuk, hanem akár göröngyös földúton is.


Mindenesetre keress rá a google-ben, hogy nálatok hol van ilyen szerviz.

2010. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso hozzászolo köszi szépen!Nekünk Györ vagy Veszprém lenne közel nem tudom hogy ott van e esetleg ilyen szerviz!Remélem mostanában nem lesz még rá szükségem de azért utána nézek hogy javitanak e ott is!Neked mind a kettö lötyög vagy csak az egyik?Nekem csak a jobb hátso!Amilyen drágák ezek a kocsik elég silány anyagbol vannak ha ilyen sok kocsinak baj van a kerekével!
2010. okt. 25. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem is lötyög, hanem hatalmas nyolcas van benne, mindkettőben. De nem csodálkozom egyáltalán, mert itt nálunk tényleg rettenetes utak vannak, sok helyen nincs is járda, ha meg van, akkor iszonyú rossz állapotú!

Szóval szerintem ahhoz képest, hogy mekkora igénybevételnek van kitéve, nagyon jól bírja a kocsi! Nem vennék másikat, max. talán akkor, ha sokat kellene emelgetnem, mert dögnehéz, de cserébe viszont tök stabil.

Szóval én összességében nagyon elégedett vagyok vele.

2010. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amugy én is nagyon szeretem!Könnyü kormányozni egy kézzel lehet irányitani!Sokkal jobb az eddigi kocsiknál amik voltak nekem!Ezt már nem adom el ha kibirja a kerék jo lesz még a következö babának is!
2010. okt. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!