Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok hipohonder...

Mennyire vagyok hipohonder anyuka 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

A babám féltem még a legártalmatlanabb kisebb esésektől is.

Mindig leellenőrzöm a Bébiételeket nem veszek neki bogyós gyümölcsös dolgokat meg óvom az allergénektől.

A négylábú gyerekeim is iszonyat féltem pl tegnap kaptak egy sztarcsatella pép maradékot és aggódtam nehogy komoly baj legyen.

Ma megettem én magam egy kis üveg olíva bogyót és az egyik bogyóban egy kis kemény valamit éreztem ami miatt bepánikoltam és arra gondoltam lehet nem magoztak ki jól és elkezdtem kutatni a magja mérgező e kell e mennem gyomormosasra stb..


2019. júl. 11. 13:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kisebb háztartási balesetekkel ügyelet. Stb
2019. júl. 11. 13:37
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez nem igazán normális, de talán ha kicsit gondolkodnál, akkor rájönnél, hogy nyilván nem hagynak benne olyan dolgot ami mérgező.


Édesanyám néhány hónapos koromban kinyomkodta villával az eper levét, azt itatta velem, imádtam állítólag és lásd, itt vagyok, felnőtt, semmire nem vagyok allergiás az ég világon. Parasztgyerekként a kutyának adtam puszit, homokot ettem és teljesen egészséges vagyok. Mifelénk úgy tartják, hogy ezektől az élményektől lesz erősebb a gyerek immunrendszere.

2019. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Rá van írva hogy a gondos ellenőrzés ellenére lehet benne mag vagy magdarab de hát elvileg nem mérgező a mag maga sem..
2019. júl. 11. 13:44
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már mérgező?😂😂😂😂 Ezt mondom, hogy nem mernék benne hagyni, ha mérgező😂
2019. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Már az első bekezdés után 10-es. Tovább nem is olvastam.
2019. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már elég extrém féltés. Én is ilyen vagyok. Nehéz így az élet, próbálj lépni valamit ellene. Akár pszichológus segítségével is. Nekem segített. Most is vannak rosszabb időszakok, de viszonylag jól elvagyok. És te még csak most kezded. Mi lesz ha a bölcsis-ovis korban kéthetente beteg lesz a gyerek?
2019. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként én is tanyán nevelkedtem állatok közt és át mentem ezeken minden fele növényeket megettem a füvet megettem meg stb. Megis
2019. júl. 11. 13:48
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Egy olajbogyó magtól nem lesz semmi bajod.


Azért ez nem normális:

A négylábú gyerekeim is iszonyat féltem pl tegnap kaptak egy sztarcsatella pép maradékot és aggódtam nehogy komoly baj legyen.

Ez nem tudom, hogy kutya vagy macska, de egyiknek sem való a gyerek megmaradt tejpépje. A kutyának a csoki méreg, a macskák legtöbbje pedig laktóz érzékeny.

Ha ennyire aggódsz, nehogy baja legyen tőle mi a fenéért adod oda nekik? Ez a nem normális dolog.

2019. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz életed lehet ha folyton ilyen felesleges marhaságokon aggódsz. 😂 Inkább a kutyáidat vidd gyomormosásra mert nekik a csokoládé tényleg méreg de az olajbogyó mag... Te jó ég. 🤦‍♀️
2019. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A Kutyaim 2 dl peplevet ittak meg amiben 0.5 gramm volt a csoki kb
2019. júl. 11. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!