Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok hipohonder...

Mennyire vagyok hipohonder anyuka 1-10-es skálán?

Figyelt kérdés

A babám féltem még a legártalmatlanabb kisebb esésektől is.

Mindig leellenőrzöm a Bébiételeket nem veszek neki bogyós gyümölcsös dolgokat meg óvom az allergénektől.

A négylábú gyerekeim is iszonyat féltem pl tegnap kaptak egy sztarcsatella pép maradékot és aggódtam nehogy komoly baj legyen.

Ma megettem én magam egy kis üveg olíva bogyót és az egyik bogyóban egy kis kemény valamit éreztem ami miatt bepánikoltam és arra gondoltam lehet nem magoztak ki jól és elkezdtem kutatni a magja mérgező e kell e mennem gyomormosasra stb..


2019. júl. 11. 13:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
+20 simán.Én is parás vagyok, de amit leírtál szerintem napi szinten megélve rettentő rossz lehet neked is, később ha a gyerek akkora lesz neki is.
2019. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a szint,amikor már orvoshoz kellene fordulnod. Hidd el, ez csak rosszabb lesz. Mi van, ha valami tünetre kidobja a rákot? Akkor belebeszéled a gyerekbe? Most komolyan....
2019. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

Mire jó ez a túlparázás, ha közben szándékosan megmérgezed a kutyád?


Amúgy én nem veszem emberszámba azt, akinek egy szinten van az életében a kutyája meg a gyereke.

2019. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem szándékosan.

Teljesen megfeledkeztem róla.

2019. júl. 11. 14:40
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hipochonder vagy, hanem logikátlanul és irreálisan parás. Kutyának nem kell desszert. Semmilyen. AKkor sem, ha "szereti", nem szeretné, ha nem ismerné, mert a gazdája nem ismertetné meg vele és nem csak a csoki, hanem a cukor is ártalmas a veséjének, semmi szüksége ezekre. Az oliva magjából számtalan dolog készül, többek között örlemény is, emberi fogyasztásra, jótékony hatással bír, nem csak a kozmetikai ipar használja fel, hanem élelmiszer, illetve táplálék-kiegészítő formájában is elérhető, maximum akkor tud ártani, ha egészben lenyeled és megakad a torkodon. Ennél ostobább gondolatot, már megbocsáss, már régen hallottam, hogy bogyó-maradék miatt gyomormosást vizionáljon valaki. Amúgy ez mind nem hipochondria, az teljesen más, egyszerűen tájékozatlan vagy. Ha az ember minimális ismeretekkel bír, amiről nem tud, annak pedig utánanéz(nem a kiskegyedben, meg nők lapja cafén és egyéb "hasznos" oldalakon persze), megfelelőlen tájékozódik és informálódik, akkor nem fog olyasmitől rettegni, amitől nem kellene, hisz az mezei butaság, nem pedig egy pszichés eredetű korkép, amilyen a hipochondria például.
2019. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Én is ilyen vagyok és tényleg nehéz így az élet, hogy 1 héten 3x fáj a fejed és már azt hiszed, agytumorod van, meg ha alszik a macska, biztos beteg, vagy rosszul vagy, ha fáj a hasad, biztos romlott volt az étel, stb. Én megpróbálom magam megnyugtatni, hogy csak hülye vagyok. :)
2019. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus anyam.. orvos. Elobb utobb masokra is veszelyt fogsz jelenteni. Lasd szegeny kutyaidat
2019. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lehet agy nélkül élni.
2019. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Annyi esze van mint egy darab földnek, kedves anyuka...
2020. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!