Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek személyijének megcsinál...

Gyerek személyijének megcsináltatásához foglalhatok időpontot a saját ügyfélkapumon keresztül?

Figyelt kérdés

Ügyfélkapun nem ad fel ilyen opciót, időpont nélkül viszont nem poén elmenni két gyerekkel (de egy gyerekkel sem).

Volt aki az "állandó szig kiadási kérelem" választásával foglalt időpontot a gyereknek?


2019. júl. 11. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, így tudod csak.
2019. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem foglaltam időpontot és így is megcsinálták a személyit gyereknek .de ajánlatos nyitásra menni.
2019. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefonon is kérhetsz időpontot. Amúgy szerintem senki nem fog szólni, ha a te ügyfélkapudon foglalsz úgy időpontot, hogy nem magadnak, hanem a gyerekeknek csináltatod. Máshogy nem tudod. Hisz a kicsi gyerekeknek nyilván nincs ügyfélkapujuk. :)
2019. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!