Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi epepangás 4+2...

Terhességi epepangás 4+2 hetesen létezik?

Figyelt kérdés
Ma elkezdett viszketni a jobb talpam és mivel az első terhességem hellp szindrómával végződött (az is a májat érinti) picit megrémültem.Házi orvos csak megmosolyogta az elképzelésemet, de jövő héten megyek belgyógyászhoz, gondoltam tőle is érdeklődöm majd.Valakinek tapasztalat?

2019. júl. 11. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem korai


Minden tünet adott?

Vagy csak a viszketés?


A legfőbb tünet a székleten mitatkozik.. a vérképen látszani fog

2019. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi más tünet nincs, csak a jobb talpam viszket egy kis részen, nem elviselhetetlen, nem is vakarom, de érzem.
2019. júl. 11. 16:55
 3/5 A kérdező kommentje:
2017 novemberében volt egy általános vérvétel, ahol a se gamma gt megh 58 lett, a normál érték 7-40 között van, a netem meg azt olvastam, hogy ennek a magasabb száma is okozhat epepangást.Ezt ia mondtam a dokinak, de azt mondta elenyésző a különbség.
2019. júl. 11. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egész szakirodalomban (értsd: a VILÁGON) összesen 5 olyan esetet írtak le, ahol első trimeszterben jelentkezett terhességi epepangás. Ezek közül is 10 hetes volt a legfiatalabb terhesség.


Arról nem is beszélve, hogy a terhességi epepangásnál AZ EGÉSZ test viszket, nem csak az egyik talpad és pláne nem annak is csak egy kis része. Ráadásul mellette még egyéb más tünet is jelentkezik (sötét vizelet, világos széklet).


Szóval szerintem ezt az opciót így 4+2 hetesen egészen nyugodtan elfelejtheted.

2019. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Kedves utolsó nagyon megnyugtattál köszönöm szépen!😊
2019. júl. 11. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!