Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyet, -kórházat...

Tudtok olyan helyet, -kórházat, óvodát, nevelőintézetet, . - ahol szívesen fogadnak- vagy rászorulóknak eljuttatnak - kinőtt játékokat?

Figyelt kérdés
plüssök, kis játékfigurák, autók, egyszerű játékok- viszont sok..

2019. júl. 14. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Család és gyermekjóléti szolgálatok

Kórházak

Támogato szolgálatok.

2019. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrét helyek érdekelnének. Telefonszám- vagy cím ahová lehet vinni. Általános ötleteim nekem is vannak, hogy milyen helyek lehetnek ezek. Az lenne jó, ha valaki konkrétan tudna gyerekosztályt, vagy gyerekkórházat, vagy más intézményt.
2019. júl. 14. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a védőnőt.
2019. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bp? Ha igen akkor bókay klinika, Bokay9utca 53. Újszülött kortól látnak el gyerekeket. Játékoknak a ronald ház is örül, az is ott van tőle 1 percnyi sétára.
2019. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Azért ennyire ne legyél már élhetetlen. Google kikeresed a számot tárcsázol és megkérdeted.
2019. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/5 Nézd ez az oldal arra van, hogy emberektől kérdezzünk dolgokat! Ha nem tetszik neked, akkor ne látogasd.

Magánügy, de a google keresésen már túl vagyok. Szociális intézményeken és más segítő szervezeteket belülről ismerve tudom, hogy mire nincs szükségük, és kapacitásuk.

Láttam viszont már olyan orvosi, kórházas hírdetést, ahol kerestek, elfogadtak ilyet- majd konkrétabban rákeresve kiderült hogy már televannak, megteltek a raktáraik nem aktuális. Ugyanígy pékséget is pl aki vitt rászorulóknak, már nem mert sok összegyűlt. Ezért kérdezem emberektől, tapasztalatokról.

2019. júl. 15. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyházán a kórház Gyermekrehabilitációs osztályra vittem be egy nagy táskával, és még fogok is.
2019. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!