Anyukak van tippetek?

Figyelt kérdés
A kisfiammal GYES-en vagyok itthol, most 4 honapos. Amikor alszik elvegzem a hazimunkat de megis unatkozom, egyedul vagyok itthol a ferjem dolgozik es addig is szeretnem magam hasznositani. Kellene valami hobbifeleseg amivel nem unatkoznek es jo lenne ha egy kis mellekes is csurranna belole. Gondoltam ra hogy keszitenek karkotoket, vagy varrnek, de ezek nem biztos hogy bejonnenek mert erre fele nemigazan vevok ra es igy nem mukodne. Valaki valami tipp? Nem vagyunk megszorulva, anyagilag jol allunk, de megis jobban ereznem magam ha valamennyi kis penzt en is tudnek keresni. GYED-et sajnos nem kapok. Forditoi munka lett volna meg mert angolul tudok, de nem keresnek sehol ilyet. Itt most nem olyan munkara gondolok ahol hirdeteseket kell nezni 20 forintert meg ilyen badarsagok. Kinek mi a tippje?
2019. júl. 15. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenféle figurák horgolása most nagy divat lett. Kelendőek is. Barátnőm szép összegeket keres vele.
2019. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Süss sütiket és add el. Nagy divat mostanában. Én mondjuk sosem unatkoztam 1 gyerek mellett sem, kettő mellett meg pláne. Ha ráérek, olvasok, sorozatot nezek, tornázok, szóval minden olyan dolgot, amit mikor visszamegyek dolgozni, hanyagolnom kell.
2019. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek egész jó ötletek lehet hogy élek vele. Sajnos az olvasás, sorozatnézés, keresztrelytvény fejtés már nem köt le igazán.
2019. júl. 15. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!