Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pozitívat teszteltem, ma...

Pozitívat teszteltem, ma voltam dokinál hát nem baba hanem ciszta 54mmes. Mi várható ez után? Kaptam gyogyszert hogy meg jöjjön, meg kúpot mert van egy kis gyulladás. Ezután mi lesz?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 19:20
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Igen de akkor a cysta sem derül ki... Mit csináljak? Megyek laborba de azután? Azt mondta az orvos hogy a pozitiv tesztet a cysta is elő idézetei 😞😞😞
2019. júl. 22. 22:28
 12/30 A kérdező kommentje:
Messengeren tudokkeoet kuldeni a tesztrol. Kovács Timi és Misi néven vagyokfent
2019. júl. 22. 22:31
 13/30 A kérdező kommentje:
És a laborba ha kérek hormonvizsgálatot, és ott is ki mutatja a hcgt akkor az most baba vagy akkor a cysta.. 😞😞 Már nem tudom hogy mit gondoljak.. Bocsánat ha valakit már idegesítek... Csak magam sem tudom mire gondoljak... Bennem is ez a kérdés fogalmazódott meg.. Hogy ha baba van mert azt olvastam hogy a cysta nem mutathat pozitív tesztet akkor ha szedem a gyogyszert vetélés lehet... Ha tényleg van baba.. Ezt mondtam a férjemnek de ő azt mondta h azért nem jön meg mert a cysta miatt.. Azért kaptam gyogyszert.. Nen tudtam meg értetni vele ezt a dolgot... Nem hiszi h van baba mert azt látták volna.. És hogy a teszt is azert halvány pozitív....
2019. júl. 22. 22:45
 14/30 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap fürdés után barnáztam... De mára már nem volt semmi.. Vizsgálat után volt egy kicsi.. De most semmi
2019. júl. 22. 22:46
 15/30 anonim ***** válasza:
Az én dokim a 7. hét előtt meg sem néz. Azt mondta, úgysem látna semmit.
2019. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ha elmész a laborba a Hcg szintből látni lehet hogy terhesség vagy ciszta és két nap múlva nem árt ismételni hogy látszódjon emelkedik e megfelelően(duplázódik) Nem is értem az ilyen orvosokat fájna neki ezt a vérvételt kiírni ki tudja hány vetélést okozott már mert sokan csak hisznek neki...
2019. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ez a doki szörnyű. 5 napos késésnél semmi nem látszik. Egyáltalán rákérdezett hány napja késik?


Ne vedd be azt a gyógyszert ameddig nem vizsgál meg más.

Hol laktok? Nincs klinika vagy meddőségi a közelben?


Ha a tesztet megismételed mit látsz?

2019. júl. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Szarvason itt sajnos nincs semmi mas lehetőség... Nem is tudom hogy a közelbe van e... Szentes van meg esetleg
2019. júl. 23. 08:06
 19/30 anonim ***** válasza:
Orosháza esetleg, bár elég rossz hírű a kórház, de a terhesgondozásra odafigyelnek. Viszont nem tudom ellátnak vagy sem, maszekban viszont biztos. Van ott egy adjunktus is, úgy tudom ő elég jó orvos.
2019. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Szentest megpróbálom ott szűltem 😊
2019. júl. 23. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!