Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lelkiismeretem van, ezen...

Lelkiismeretem van, ezen agyalok napok óta. Kihez kellett volna fordulni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ahol szültem rémes a csecsemősök hozzáállása, ez köztudott. De amikor bementem a fiamért egy nagy darab nő fogta a gyereket (nem az enyémet) és konkrétan megrázta mint egy rongyot, hogy nem igaz b+, hogy nem akar enni, hát nem tudom megetetni. A rázás egy babánál végzetes is lehet én meg egyszerűen leblokkoltam és kisétáltam.
2019. júl. 22. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először a nővérnek kellett volna szólni, hogy állítsa le magát, aztán az osztályvezető főorvosnak kellett volna jelenteni az esetet. Utóbbit most is megteheted.
2019. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A magyar egeszsegugy minosithetetlen, a noverek hozzaallasa is egyre rosszabb, idosekhez, ujszulottekhez egyarant. De amit te lattal, az tenyleg minden hataron tulmegy. A kisbaba az agyrazkodasba bele is halhat! Mindenkepp jelentsd ezt a dolgozo felettesenel, egy ilyen embert nem szabad emberek kozelebe engedni, nemhogy ujszulottekhez!
2019. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal, hogy akár utólag is jelentsd, de gondold át valóban jól láttad-e, nem túlzol-e. Ne érts félre, nem hiszem hogy ne látnál a szemedtől, de azt is tudom, hogy a tej gőzös hormonbombától vagyunk páran akik minden túl reagálunk.


Emlékszem én hogy elkezdtem zokogni mikor azt mondták elviszik uh-rá a fiam. Mi az hogy nélkülem és szegény nem is érti miért van tőlem távol... És úgy sírtam mint a záporeső. Aztán kiderult, hogy csak a szomszéd szobába vitték uh-rá... Es ez mind csak a hormonok miatt volt.

2019. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Megkérdezhetem melyik kórház? Januárban fogok szülni, nehogy véletlenül odakerüljek.


Jelentsd az esetet, akár az osztályvezetőnek akár az intézmény ápolási igazgatójának.

2019. júl. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd, persze. Mondjuk bizonyítani nem tudod, csak elmondod, hogy láttad, aztán kész. Ők meg majd kivizsgálják, és kiderül, hogy minden a legnagyobb rendben van, mindenki tökéletesen végzi a dolgát, te meg csak rosszul láttál.

Akkor kellett volna szólni neki, hogy qrva gyorsan fejezze be.

2019. júl. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen én is ezért örlődök, hogy ezt ott azonnal kellett volna. Nem tudom, hogy a fenébe blokkoltam le. Utólag fogalmam nincs, hogy mi legyen. Mert tényleg nem tudom se bizonyítani, sőt még egy nevet se tudok hozzá tenni, csak, hogy egy túlsúlyos nőről beszélek.

Igen az is megfordult a fejemben, hogy én reagálom túl. De nem az én fiammal kapcsolatban történt ez az eset és tényleg megrázta. Kicsit patt helyzet.

2019. júl. 23. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is szólj. Biztos be fogják tudni azonositani ki volt az. Főleg ha nem az első esetről van szó,vagy ha mástól is jött panasz már erre a nőre.

Én a helyedben panaszt irnék,tértivevényesen küldve, a szó legtöbbször elszáll,mint tudjuk. Irásos panaszt ha átvették, nem tagadhatják le, ki kell vizsgálniuk. Igy hátha lesz következmény is.

2019. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ìrj a területileg illetékes betegjogi képviselőnek. Névtelenül is megteheted, ki kell vizsgálnia. Ha nem is sikerül bizonyítani, ki és mit csinált, legalább egy időre óvatosabbak lesznek. A kórházban az ápolási igazgatóhoz fordulhat, az gyorsabb.
2019. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En nem tudtam volna szo nelkul hagyni.

Az ilyen not ugy megraznam hogy magahoz sem terne.

Ne hagyd annyiban.Ha ezt egyszer megtette,tobbszor is megfogja.

2019. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!