Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyire gáz ez? Jó ez vagy...

Mennyire gáz ez? Jó ez vagy adják mást is?

Figyelt kérdés
Hozzataplalassal kapcsolatban kérdeznék tapasztalatokat. Eddig adtam neki barackot, almát, sárgadinnyet, banánt, répát, krumplit. Jön a többi. Amit 6 honaposan kaphat, de pl szilvát, mangot, avokádó nem kapott meg, raerek adni neki később, miután egy pár zoldesegt is kapott, plusz a csirkét, és rizst, zabot is kapott már? Vagy nem feltétlen kell ezeket adnom neki? Fontos mindent kostoltatni vagy, ha már glutént kapott igazából ehet velünk? (természetesen, ha már minden be van vezetve.) ti hogy csináltatok?
2019. júl. 30. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kislanyom 10 hónapos. Igaz szilvát már igen de se avokádót se mangót nem kapott még.
2019. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt a velünk evést nem erőltetem a fűszerek és egészségtelen összetevők miatt.

7 hónapos, 1 hónapja hozzátáplálódik.

Tízórai - milumil gabona pép 2ek összekeverve vegyes gyümölccsel (alma, körte, barack, banán, sárgadinnye), hogy egy adag legyen, azt megeszi, kivált egy étkezést.

Ebéd: főtt, botmixerrel pürésített zöldség (krumpli + édeskrumpli/tök/rèpa illetve most jön a cékla) ehhez ma indult a csirkehús, ma még csak bevezető dózisban, de utána rendesen.

Szeretném itt is a kiváltásig növelni az adagot.

9 hónapos kortól jön az uzsonna.

Van még tejberizs pép, azt is szereti, azt arra tartom, ha nincs idő főzni v vki más eteti.

A gyümölcs, zöldség piaci, egyesével válogatott.

2019. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1,5 éves még nem evett avokádót.Szerintem a friss most érő, kerti, piaci zöldségeknél, gyümölcsöknél nincs jobb. Az enyém nagy kedvence a meggy, még most is keresi a fán, sajnos már leérett.
2019. júl. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!