Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kéri a vizet, akkor mit...

Nem kéri a vizet, akkor mit adjak mást?

Figyelt kérdés

5 hós, most kezdtük a ht-t.

Kaja után szomjas, de nem kéri a vizet, kiköpi, így muszáj utána is még szoptatnom. Ezt szeretném elhagyni.


Milyen innivalót javasoltok, a ti babáitok mit isznak?


2017. okt. 25. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Biztos hogy szomjas?

Ht kezdésekor még ritkán laknak jól.

2017. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez pont így ideális. Ezért is HOZZÁtáplálás .-) Kiegészítés az anyatej mellett, de még mindig az anyatej az elsődleges táplálék.
2017. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mienk tapszeres volt 3 honapos kora ota. En 5hosan kezdtem a hozzataplalast de csak napi egyszer (aztán kétszer néha)kapott bébiételt , azon kivul meg tápszert.
2017. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok szoptatott baba 1éves koráig (v utána is) főként szopik és max csak kóstolgat. A babád még nagyon pici ahhoz, h többet egyen, sőt! A hozzátáplálás is bőven ráér 8-9hónaposan.

Szóval nyugodtam

2017. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptasd igény szerint, a ht ráér.
2017. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Vízen kivül nem adnék mást. Azt is pohárból a cumizavar miatt
2017. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
En almalet adtam azt megitta.
2017. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmit. az én fiam is ilyen volt, szintén tápszeres. nem akarta meginni a vizet, de 6 hónaposan nem kezdem el már almalével meg teával meg ilyen hülyeségekkel tömni. megszokta a vizet, azóta majdnem 15 hónapos, napi fél liter vizet megiszik, plust kb 150 ml tápszer vacsira. Mi is csak vizet iszunk. Majd iszik ha szomjas lesz.
2017. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp adnál neki valamit, akkor én a naaaaaagyon higitott gyümölcslére esküszöm.

Egy kis pohár víz, kb 1 deci és bele egy körülbelül ásványvizes kupaknyi gyümölcslé.

100% almát szoktam venni.

2017. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!