Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nektek volt olyan, hogy az 1...

Nektek volt olyan, hogy az 1 év körüli gyereketek étkezésenként kevesebb, mint 100 grammot evett?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, mert amúgy sem túl jó evő babám napok óta szenvedve eszik, most ebédre is kb 50 gramm főzeléket evett meg, nem tudtam ravenni több kanálra. Valakinél volt hasonló? Foga jön, de ilyen akkor sem szokott lenni
2019. aug. 1. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Én egy év körüli gyereknél már régen nem méregettem, mennyit eszik.

Ha te még mindig ezen rugózol, akkor nem csoda, ha a gyerek nem akar enni, minden kedvét, étvágyát elveszed az evéstöl, ha ennyire központi témának tekinted!

2019. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem merem, saccoltam. Látványosan kevesebbet eszik
2019. aug. 1. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Időszakos. Majd elmulik. Fiam 10-14 hónapig nrm evett csak gyümölcspürét, banánt, kenyeret. Ezt is keveset. Aztán egyik napról a másikra kieszik a vagyonunkból. Türelem kellett, mindig kínáltam, aztán eljött a pont, hogy elfogadta.
2019. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem fogyott a kisfiad közben? Mindig ettől félek, mert amúgy sem nagy, 8800gramm. Szerinted akkir csak fogadjam el, hogy ennyit kér és kész?
2019. aug. 1. 14:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Stagnált inkább. Most se egy duci alkat de kezd felfelé ívelni a görbe. Most 15 hónapos (9,5 kiló)
2019. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ui. Esetleg ha megnyugtat, csináltass egy verkepet vasra. Lehet az a baj, hogy hiánya van. Én nagyon ritkán adtam neki fél dózisokat, mint amit kellett volna. Nem tudom hogy segített e valamit 🤷‍♀️
2019. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, kínálgasd, biztos szenved a fogzástól. Ha nem eszi a főzeléket várj egy kicsit, próbáld gyümölccsel kínálni, esetleg valamilyen rágcsálnivalóval. Az enyém jó evő, de ebben a melegben +a szemfogai is jönnek nem akar ebédelni, csak 1-1 falatot eszik. Eszünk egy kis gyümit, elalszik és estefelére már éhes lesz. Próbáld a főzeléket estefelé adni, hátha. Én sem méregettem, soha.
2019. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Verkep nem volt régen nem volt vashiany. Születésejor volt, kapott vasat is, de rendbe jött
2019. aug. 1. 15:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnos igen


Súlya is stagnál.


Nekem az vált eb, hogy mást is kínálok..

2 féléből összejön

2019. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor evett kevesebbet 1-2 hétig mikor foga jött.Olyankor kevesebbet evett, meg szoktam kínálni tápszerrel ha elfogadta akkor azzal pótoltuk a ,,hiányt".Bár nálunk azt mondta az orvos az se baj, ha egy -egy kajálás kimarad, mert jó súlyba volt.
2019. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!