Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nektek volt olyan, hogy az 1...

Nektek volt olyan, hogy az 1 év körüli gyereketek étkezésenként kevesebb, mint 100 grammot evett?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, mert amúgy sem túl jó evő babám napok óta szenvedve eszik, most ebédre is kb 50 gramm főzeléket evett meg, nem tudtam ravenni több kanálra. Valakinél volt hasonló? Foga jön, de ilyen akkor sem szokott lenni
2019. aug. 1. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam is sokszor kikészít,amikor nem eszik annyit,amennyit én elképzelek. Amúgy is válogatós....

Nem sovány,szerintem átlagos. 1 évesen ő is 8800g volt,15 hósan volt 10kg,másfél évesen 10,5kg.

Most meg ebben a melegben leginkabb iszik csak,este eszik jobban.

Engem mindig megnyugtat a gyerekorvos,h eszik annyit,amennyire szüksege van.

Pedig sokszor futkároznom kell utána a kanállal😂

2019. aug. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ma elvittem dokihoz, mert nagyon nyűgös volt es latott egy talyogot a torkán. Ezen kivuk5 azt mondta nagyon jön 3 foga is egyszerre, ahogy a spatulával az inyehez ert5 máris vérzett szegénynek.


Kapott antibiotikumot, azt mondta ne csodáljam, hogy nem akar enni. Mondjuk előtte sem volt túl jó evő, de most tényleg sokkal rosszabb. Kaptunk még egy masik ecsetelőt az ínyére, ez ért valamit, mert most jobb etvagya volt.

2019. aug. 2. 12:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Mielőbbi gyógyulást neki!
2019. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönjük :)
2019. aug. 2. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!