Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 15 hónapos gyerekem nem akar...

15 hónapos gyerekem nem akar enni. Ha a szájához érinti kirázza a hideg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen volt. Néhány főt ételt eszik csak meg és a rántottát. Se kenyeret kiflit pék cuccot, se egész gyümölcs se sajtot felvágottat

Semmit


2019. aug. 9. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De hogy volt a hozzátáplálás? Mikortól, mivel?
2019. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

5 hónaposan kezdtük zöldség és gyümölcs pürékkel. Mindig is keveset evett. Gondoltam majd rá kap. De nem nagyon javul. Most tasakos gyümölcs purét megrdzi mert maga szivhatja ki. Illetve tasakos joghurtot mert azt is maga csinálja.

Házi kosztot eszik amit mi de nagyon keveset

De a fentebb felsoroltakat nem akarja

2019. aug. 9. 12:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsi. Új a teló mindent átír
2019. aug. 9. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor várj ezekkel. Sajtot ha belereszeled vmibe se eszi meg?

Felvágott sztem nem is baj, mért kéne egy ekkora gyereknek ennie, ha nem ízlik?

Gyümit meg vágd fel...

2019. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Belereszelve megeszi a sajtot. Felvágottat amúgy nem bánom csak már kínomban azt is próbáltam. Gyümölcsöt hiába vágom fel. Nem kell neki csak szétnyomja vagy ledobalja. Ha a szájához ér kirázza a hideg.

Kenyeret kiflit ilyesmit sem akar.

KB mindentől kirázza a hideg 😒

2019. aug. 9. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Te eteted vagy ő fogja meg az ételt?
2019. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem engedi, hogy etessem

Ő fogja meg az ételt

2019. aug. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!