Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikortól kezdett enni saját...

Mikortól kezdett enni saját maga kanállal a gyereketek?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom nemrégiben olyan szépen fogta a kanalat és evett vele. Ezért ma megpróbáltam, hogy elé tettem az ételt és a kanalat. Össze vissza ledobálta... Ha már egyszer sikerült hagyjam neki tovább próbálkozni vagy még korai?
2019. szept. 23. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

10 hónaposan már próbálkozot1 éves szülinapján egyedül evett.


De még most 14,5 hósan is van, amikor rájön a dobálás..


Nagyon változó, hogy a gyerekeket mikor kezdi érdekelni.

Én rá szoktam segíteni másik kanállal.

Soron kívül 1-1 falatot adok.


De pl ma este villával evett..


Gyakoroljatok


Javaslom az ikeás hosszú ujjú előkét.

2019. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 hónaposan, de akkor úgy, mintha mindig is így csinálta volna. Rizst evett így először, egy szem sem esett le. 🤷🏼‍♀️😄
2019. szept. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két családnál is bébiszitterkedek, az egyik családnál min dkét gyerek már 1,5 éves korától nagyjából egyedül evett, a másik családnál meg a 3 évest is etetni kell néha.
2019. szept. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 eves koratol, de mint a kismalac :D 2,5 eves koraig raadasul le is dobalta az etelt, akarmit csinaltam. Azota viszont szepen eszik. En idegallapotomtol fuggoen hagytam neki, altalaban inkabb takaritottam, hadd probalkozzon, bar a szandekos dobalast nehezen viseltem.
2019. szept. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Blw-s a fiam, mindig volt előtte evőeszköz. Egy évesen kezdte rendeltetésszerűen használni, másfél évesen már egész ügyes volt. Most két éves, van ami még mellé csöpög, de mostanában meg bojkottálja az evőeszközt és visszatért a kézzel evéshez.
2019. szept. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
8 hósan próbálkozott már, 1 évesen szépen evett kanállal és villával is. 2 évesen már ugy fogta az evőeszközt, mint a felnőttek, nagyon szeretett utanozni, így hamar megtanulta, hogy kell fogni.
2019. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!