Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elfogadnátok ha a gyerekete...

Ti elfogadnátok ha a gyereketek a saját neméhez vonzódna?

Figyelt kérdés
Az egyik barátunk kisfia jó eséllyel homosexuális. 8 éves, de totál nem normális dolgokat csinál. Kislánynak öltözik, mindig fiúk tetszenek neki, hercegnőkkel játszik stbstb. Még a hanglejtése is olyan. A szülőknek nem tűnik fel, de a baráti körben mindenkinek. Apuka a múltkor közölte ha az ő fia meleg lesz akkor ő megöli magát. És ilyenkor agyalok h vajon szóljunk nekik? Vagy majd rájönnek? Nekem van egy 2 éves lányom és sokat agyaltam rajta hogy mi lenne ha ő is előállna 20 év múlva h a saját neméhez vonzódik. Hát lehet kiakadnék, de nekem ez nem annyira rémisztő dolog. Ismerek melegeket mint inteligens, kedves, közlékeny, és abszolút diszkrét a nemi identitását érintően. Tehát engem nem zavar egyáltalán. Annyira sajnálom ezt a családot hogy mi lesz ha tudatosul bennük az amitől apuka a legjobban fél.
2017. júl. 31. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
A leírtak alapján nem meleg, hanem transzszexuális. Nem ugyan az. Ha a fiammal lenne, egyedül miatta félnék, hogy tudja feldolgozni és ne bántsák.
2017. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Én elfogadnám, férjem nehezebben.


Én poénkodni is szoktam vele, mert a 4 éves fiam szokta mondani, hogy lesz 5 gyereke ha felnő, de nem lesz felesége. Erre mondom, persze, mert férje lesz... Húgom szerint nem vicces. Persze, csak szűk családi körben mondom.


Én igyekszem úgy elfogadni majd, ahogy van.

Ha meleg lesz, és ellenezzük, attól még férfi párja lesz, csak sosem fogunk vele találkozni, és esküvőre sem hívnak...


Ja, lehet azért vagyok ilyen elfogadó többek között, mert egyke gyerek...

2017. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Off: a kisfiú inkább transzszexuális.

On: Igaz, én még "gyerek" vagyok, de a gyermekem biztos elfogadnám, ahogy van.

2017. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Intelligens emberek azzal a tudattal vállalnak gyereket, hogy tudják, bármi lehet belőle. Hetero, homo, okos, buta, fogyatékos, szép, csúnya...de ennek ellenére elfogadják és szeretik olyannak, amilyen. A gyerek nem a tulajdonunk és nem olyan lesz, amilyennek előre kigondoljuk.
2017. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem meleg hanem transsexuális. És igen, elfogadnám, ez egy genetikai probléma, nem a gyerek tehet róla. Ugyan annyira szeretném mintha a társadalmi normáknak megfelelően élne.
2017. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
A leírtak alapján nem homoszexuális a gyerek, hanem transzszexuális; és a barátotoknak nem kisfia van, hanem kislánya :o
2017. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

ja, igen, a kérdésre a válasz:

elfogadnám, mert szeretem. a fiamat szeretem és nem azt, akit majd ő szeretni fog.


egyébként cuki, 6 éves, és már többször elmondta, hogy ha a Lottika nem lesz a felesége, akkor majd lesz a Laci vagy az Andris...

2017. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a leírtak alapján inkább transzszexuális, bár attól is függ, hogy állandóan ezt csinálja-e, vagy csak néha. Ha állandóan, akkor kizárt, hogy a szülőknek nem tűnik fel. Inkább csak nem akarnak tudomást venni róla.

Viszont ha tényleg transz, akkor nehéz élete lesz egy ilyen apukával.

A kérdésre a válasz: igen, feltétel nélkül elfogadnám.

2017. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
elfogadnám, de ne egy 8 éves gyerek viselkedéséből következtess arra, hogy mi lesz vele 8-10 év múlva... inkább foglalkozzsaját gyerekeiddel és ne másét jellemezd... meg mit akarsz megmondani a gyerek apjának??? miből veszed, hogy 100% -as meleg lesz... sok időd van, menj el kapálni, aztán nem lesz időd ulyen hülyeségeken gondolkodni
2017. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Leszarnám. A legjobb barátnőm leszbikus szóval nekem az ilyesmi normális dolog. Annyira nem érdekel, ki kivel... a lényeg, hogy boldog legyen az ember.
2017. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!