Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti nem érzitek úgy hogy...

Ti nem érzitek úgy hogy terrorban tart a saját gyereketek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem! Tudatosan neveltem, direkt odafigyeltem rá, hogy ne egy elkényesztetett szaros legyen, akit nem bírnék elviselni.
2017. febr. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Azt próbálná meg ...

Akit egy kis takony terrorizálni tud, az ne vállaljon gyereket.

2017. febr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert egy hisztimentes, kedves kisfiu.
2017. febr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem, bár nem túl konkrét a kérdésed.

A környezetemben van egy kislány (6 éves), akinek mindig igaza van otthon, minden hisztijét kiszolgálják, csak hogy a gyerek boldog legyen, és már most úgy beszél időnként a szüleivel, mintha a kutyái lennének. És nem, nem szóltak rá érte egyszer sem, mikor én hallottam őket. Szóval ez szerintem kb. az a szituáció, amikor a szülők "terror" alatt vannak.

2017. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Hogy le lett pontozva akinek nem egy hisztis kis gorcs lett a gyereke ...ki irigykedik ennyire? A piros kezecske nyomkodasa helyett nevelje meg a gyereket..
2017. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kevesen fogják ezt bevallani, hogy így érzik, mert kevesen jutnak el a felismerésig, aki pedig igen, az általában elég tudatos ahhoz, hogy változtatni is tudjon. Itt mindenki csak más családjában látja kristálytisztán a helyzetet, a sajátjában soha.

De kérdésedre válaszolva volt ilyen, hogy így éreztem, de akkor végiggondoltam, hogy hol lehet a probléma, és igyekeztem változtatni. Most eléggé rendben vagyunk velük, de nem áltatom magam azzal, hogy ezentúl nagykorúságukig problémamentesek lesznek.

2017. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez csak azoknál fordul elő, akiknél a gyerek körül forog minden. Nem szabad, hogy ő legyen a család feje. A gyerek csak egy része a családnak, nem ő az első.
2017. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2017. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mert ö érkezett közénk, alkalmazkodjon. Nyilván mi is változtatunk, de pl. csak azért nem fogunk otthon ülni, mert esetleg ökelmének nincs kedve sehová menni hetekig.
2017. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

14 hónapos, igazi terrorista :-) Épp tanul járni plusz hisztikorszak, semmi nem jó neki.

Persze nem hagyom rá. A nővére is ilyen volt. Már 5 éves, csak akkor hisztizik ha fáradt vagy valami gondja van.


Mennyi idős a gyerek?

2017. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!