Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ezt miért csinálja? Nem lesz...

Ezt miért csinálja? Nem lesz ez baj? Vagy változni fog idővel?

Figyelt kérdés
1 éves, eddig szinte 1 étkezést sem váltottunk ki rendesen. Kb 2 hete már csak reggel vagy este kér tápszert napközben viszont nincs fix időpont étkezésre. Hogy úgy mondjam nincs ideje leülni enni. Szaladgál közben oda jön 1-1 falatért és megy tovább. Lehetetlen leülni és megetetni. Sokszor eszik néhány falatot. Ez nem baj vagy majd változik?
2019. szept. 28. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked kéne erősebbnek lenni. De persze ha nektek így jó akkor én nem ítélkezem. De én biztos nem engedném.

A 10 hónapos fiam is állandóan szálna ki az etetőszékből. De amíg eszünk addig nem engedem. Pedig hidd el ő is egy igazi kis akarnok már most is..

2019. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes válaszolóval értek egyet csak én nem tudtam ilyen jól megfogalmazni.
2019. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezbkb minden ekkora gyereknél így van, hogy enni meg aludni "nincs idejük"


Neked kell erre megtanítani. Ha nem tanítod meg akkor nem fog változni, miért is változna.


Most leülünk és eszünk, együtt. Ha elment az az evés végét jelenti, nincs egész napos falatozás.

Nem is értem egyébként ez hogy?-áll órákig az asztalon a kenyér, a joghurt, a főzelék arra várva hogy hátha falatozik belőle.

2019. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!