Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a babája nem elégszik meg a tejpép dobozon jelölt mennyiségével?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8,5 hónapos kereken. Jól evő baba. 3500g volt születésnél, most 9300g körül mozog.

Reggel-este megeszik összesen kb 400-450ml tápszert, tízóraira 180g gyümit és 1-2 babakekszet, ebédre úgy 200g főzeléket hússal. Uzsonnaidőben viszont farkaséhes lesz. A tejpépes (Sinemil) dobozon azt írja: 120ml víz és 5-6 evőkanál tejpép. Ez olyan 150-160g tejpép. Sosem elég neki. Ezért mindig kapott vagy maradék kis főzeleket vagy egy kis gyümölcsöt hozzá.

Nekem ezzel nincs gondom, de a védőnő le van döbbenve hogy nem elég neki a tejpep.

A Ti babaitoknak elég?



2019. okt. 25. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem méregetem a Sinemilt. Tele öntöm a tányérját és annyi vízzel keverem el, hogy olyan állaga legyen, ahogy szereti. Annyit adj neki, amennyitől jól lakik. A védőnőt meg tojd le.
2019. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!