Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van más is akinek a babája...

Van más is akinek a babája ilyen furcsán viszonyul az evéshez?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves. Eszik pépeset és darabosat is. Hagyja,hogy etessem,de ha a pépben darabkát érez kiköpi. Eddig szerette a vajas zsemlét kifili harapni is és ugy is ha én adom a szájába a falatot. Most leszopogatja a vajat és kiköpi a többit. Amit szeret maga enni az sajt,virsli,keksz levesből zöldség,főtt hús,a mi kajánkból pár falat. Hiába próbáltam azt adni neki amit mi eszünk csak pár falatot eszik úgy, ha turmixolom úgy eszik normál adagot. SOHA nem jelzi h éhes,én az idő alapján gondolom h az lehet,akkor megetetem. Nem örül semmilyen kajának de nem is utál semmit. Vannak nagyon jó evő napjai és nagyon rosszak mikor csak hisztizik miatta. 4foga van.Inni iszik rendesen csak vizet. Súlya rendben van, de így olyan hihetetlen,hogy csak úgy eléteszem a feldarabolt ételt és megeszi. Olyan mintha ez soha nem következne be.Időnként el is dobja a kaját,akkor megszidom és elveszem előle. Egyébként ha csak nyavajog,nem erőltetem bele akkor abbahagyjuk.

2019. nov. 4. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg fog minden ételt?
2019. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lányomnál is így volt


Minden darabos jöhetett( amikor olyanja volt, hogy èpp evett), de a klasszikus főzelékkel nem tudott mit kezdeni..


Aztán 13 hónaposan kifordult a világ, szépen kezdett enni.


Vannak azóta is rosszevő napjai..

De ennyi...

Beki 16 foga kinn van

2019. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy megfog-e minden ételt? Nem fél tőlük,meg meri fogni vagy? A pépet nem fogja meg,de pl kiflit kekszet igen. Vagy főtt/sült zöldség darabokat is megfog. Nem én adok mindent a szájába.
2019. nov. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!