Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kislányom elkezdett idegesítőe...

Kislányom elkezdett idegesítően enni, vagy inkább nem enni, másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
1éves,eddig pépeket evett,és falatokat a miénkből.bármit megevett amit kapott. Én főzök mindig,utazáskor van bolti,azt is megette. Nem volt kedvence,de nem is utált semmit.most egyre kevesebbet eszik a pépekből,és kiköpi(ezt eddig nem csinálta) nem lenne ezzel semmi baj ha cserébe megenné a darabosat,vagy enne a miénkből. Most az van,hogy ha kap rendes darabos kaját( leveszöldség,főtthús,pékáru,sajt,csirkemell sonka,virsli,fasirt..eszik pár falatot aztán kiköpi és eldobálja...na ez nagyon idegesít. Ha nem kell neki akkor ne tegye a szájába vagy ne nyissa a száját csak azért,hogy utána kiköpje l,eldobja. Ilyenkor rászólok,megszidom és befejezzük. Erőltetni nem szoktam,sem szórakoztatni. Ha nem kéri nem kéri. Csak ez a köpés,dobálás húz fel.Vizet iszik csőrös pohárból de azzal se lehet egyedül hagyni mert kinyomja az üvegből és pacsál vele a lakás különböző pontjain. Ugyh most nem ihat felügyelet nélkül. Pedig eddig mindig volt egy helye,odament ivott.Szóval most keveset eszik,azt is idegesítően.

2019. nov. 7. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Haha. 😂 Teljesen normális korszak. Felfedez. Csoda hogy eddig hagyta magát tömni.
2019. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem gondolod, hogy kicsit sokat vársz egy 1 évestől? Nem kellene leszidni evés közben. Ő nem felnőtt, nem tudja, hogy afrikában éheznek, meg, hogy az étel pénzbe kerül. Én most voltam a lányommal ezzel kapcsolatban tanácsadáson, mivel 1 évesen még jól evett, másfél éves kora óta meg nagyon válogat, azt mondták, hogy ez teljesen normális, hogy 1 év fölött elkezdenek ételeket elutasítani. Az ízeket is máshogy érzik, mint a felnőttek.
2019. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
10 hónapos a kisfiam. A legjobb szórakozása, hogy a földre dobál dolgokat és néz utána... kaja, ruha, játék. Minden a földön landol és közben les vigyorogva. A csőrös pohár szintén jó móka, rázza és közben vizes lesz körülötte kb. minden.... miután csak víz, hamar megszárad. Ne szívd mellre ennyire, így tanulnak ők még. Lazaság, békesség :D
2019. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Idegesít ahogy eszik?! Könyörgöm, 1 éves.. Előttem mindent leírtak.
2019. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Még csak egy éves. Ne legyenek elvárasaid, meg nem felnőtt.
2019. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy türelmetlenebb voltam és azért idegesít. Amugy nagyon okos és imádom. Csak jó lenne ha rendesen enne,félek,hogy lefogy. Nem lenne baj ha maszatos vagy ha leesnek darabok véletlenül. Csak ugy tűnik h inkább játszik ez étellel ahelyett h jóllakna és gondoltam már most próbálok rászolni tudja h ez így nem jó.
2019. nov. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!