Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Párolt, pürésített répa,...

Párolt, pürésített répa, édesburgonya, sütőtök stb meddig áll el hűtőben vagy fagyasztva?

Figyelt kérdés
Amíg nem eszik mennyiségeket, nem tudok annyit csinálni, ami elfogy. Vízzel pürésítek, mert fejni nem tudok. Érdemes jégkocka tartóban fagyasztani? Szabad ezeket egyáltalán? Valahol mintha olvastam volna, hogy a gyökérzöldségeket nem szabad, de lehet, rosszul emlékszem
2019. dec. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem vacakoltam ezzel, mindig maradt, megettük mi, frisset csináltam. Nyilván finomnak tartod azért adod a babának is. Ha nem ennéd meg, vegyél neki üvegest. Csak pár hónap a pürékorszak.
2019. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem fagyasztottam édesburgonyát, arról nem tudok nyilatkozni. A hűtőben 2 napig tároltam,( max 3 napig talán eláll) annál többet én nem vártam.
2019. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Hamar lesz püréből darabos kaja, pár hónap. Párszor fagyasztottam kész zöldségpürét, mert sokra sikerült, végül sosem adtam oda később, csak kidobtam, mert sokkal rosszabb, mint a friss, nem adtam volna oda jó szívvel.
2019. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sütőtököt kis műanyag poharakba fagyasztottam le mert azt azért macerásabb megcsinálni.Megsütöttem,pürésítettem én is babavízzel,egy kis adagot odaadtam neki a többit elraktam.Csináltam kisebb és nagyobb adagokat is.Gyökérzöldséget nem raktam el,azt nem tart semeddig megfőzni plusz azokat a bevezetés után érdemesebb már mással összefőzni mert úgy finomabb.
2019. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Én nem fagyasztok, de olyan már volt, hogy hűtőbe raktam és másnap is evett belőle.
2019. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!